Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy lány ismerösöm aki 16...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány ismerösöm aki 16 éves és egy éjszaka alatt 7 pasival volt dolga. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 20:13
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
87%
Büdös kva...!!!!!pénzt nem kért érte?
2009. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
79%

Nem gáz, ha legalább mindegyiktől kapott egy huszast. Akkor megérte. Ha szűz volt, akkor két százast, az elsőtől. Ha még szép is, akkor fél milliót.

Az üzlet az üzlet...

2009. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
87%
Ez tényleg nagyon gáz.Remélem az én lányomnak ennél több esze lesz,ennek nem sok van.IQ=0 Azért ne kövesd!
2009. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
65%
Na az ilyeneket kellene összegyüjteni egy karánba és legéppuskázni.
2009. ápr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
41%
Rohadt ringyó ész nélkül.Ezek hoznak szégyent a nőkre.Én 19évesen veszitettem el a szüzességemet,pedig nagyon sok barátom volt,de rájöttem,h csak arra kellettem volna nekik,mert modellkedem.Két éve megtealáltam életem szerelmét és már van egy kislányunk is .Imádom az életem.Nem maradtam le semmiről,hogy nem 14évesen kezdtem.Most vagyok 20 és teljes,boldog életet élek.Még az alakomon sem látszik ,hogy szültem.
2009. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
96%
majd ha babás lesz akor találgason ki az apa:))
2009. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves vagyok, és nemrég vesztettem el a szüzességemet a mostani barátommal, akivel 8 hónapja vagyok együtt. De szerintem a 18 éves lány akinek 3 partnere volt egyáltalán nem gáz..főleg ha szerelmes is volt. De 16 évesen egy éjszaka alatt 7??? Hát,elkurvul a világ tényleg. És akkor ki tudja hány évesen kezdte az "ipart"?
2009. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%

Meglesz a lány híre, főleg, ha a fiúk ismerik egymást. :) Majd jópár év múlva, ha megjön az esze (remélhetőleg) akkor már a kutyának sem kell olyan nő, akin végigment az egész város.


Akkor jön el a szégyenkezés, a megbánás, és az "egyszer fiatal az ember" kifogások üressége.


Az egészségügyi dolgokat most nem sorolom, előttem levők írták. De a szexnek nem sportnak kéne lennie egyik nem részéről sem. Soha senkihez nem fog tudni kötődni, üres és kiégett lesz (ha még nem az), csodálkoznék ha valaha is megállapodna.

2009. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim válasza:
100%
Ez csak provokáció, ugye? Mondjátok, hogy ilyen nincs...
2009. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
Hm...szoval ilyen gyagyik,2percesek voltak a fiuk,hogy 7 sem birta kielégiteni a csajt..ííííí)))Biztos,olyan hamar ementek,észre sem vette őket..:))))
2009. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!