Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy lány ismerösöm aki 16...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány ismerösöm aki 16 éves és egy éjszaka alatt 7 pasival volt dolga. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 20:13
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
84%
ugy látom, hogy aki leqrvázta, az mind le lett pontozva és én is le leszek mert egy kis r i n g y ó a csaj!!!!! 16 évesen nekem még nem ezen járt az eszem, azt hiszi, hogy ettől lesz "nagylány"? akkor el van tévedve
2009. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
87%

Hát az nagyon gáz!

16 éves és már 1 nap alatt volt 7 pasival...

Mi lesz később?

Elég hamar elkezdte az ipart! Viszi a családi gandzsa bizniszt mi?XD

2009. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
86%
20.34-es! Akkor te nem olvastad el figyelmesen a kérdést! EGY ÉJSZAKA alatt volt 7 pasival!!!!!! Te pedig félreérthetően írtad le a sztoridat, mert nem az jött le belőle hogy összesen volt 3 pasid, hanem az, hogy egyszerre volt annyi. Ne csodálkozz, hogy lepontoznak! Máskor figyelj arra amit írsz!
2009. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
am szerintem se volt helyes amit tett... de végülis egyszer fiatal az ember... majd rá jön hogy mit csinált....
2009. ápr. 4. 20:42
 25/59 anonim ***** válasza:
66%
nekem nincsenek különösebben erkölcsi aggályaim azzal kapcsolatban hogy hány emberrel fekhet le az ember életében, de szerintem két partner között illik legalább 24 órának eltelnie
2009. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
73%

A 18 éves lányt védeném meg, ha senkit nem zavar....:P

Én is 18 vagyok, és én is 3 fiúval voltam eddig.

Ebből 2 komoly kapcsolat, egy pedig óriási hiba, ezt beismerem...

De mindenki követ el hibákat, ezért nem szégyenkezem!

Egyszeri eset, sajnos előfordul az ilyesmi.

És 3-4 és alatt 3 fiú azért mégsem 7 egy éjszaka alatt.....

2009. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan, úgy volt értelmezhető a válasz, mintha te most hárommal lennél együtt én amúgy nem pontoztalak le, d emost már minden világos :)
2009. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki maga dönt, milyen erkölcsi értékeket tart szem előtt. Van egy társadalmilag elfogadott határ, ami egyre jobban eltűri az ilyet, de ez már minden határon túl van... Sokan az alkoholos befolyásoltságra fogják az ilyen viselkedésüket, de ittas állapotban sem tesz olyat az ember, amit egyébként nem tenne meg; csak bátorságot, merszet ad hozzá az alkohol.
2009. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon gáz-kamrát neki...:D

Ez a menő a fiataloknál??

Azt mondom, 2, és azokkal sem feküdt le, addig még el is tudnám fogadni...De hogy 7??? Undorító, szakadt kuhurva...

23/F

2009. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
89%

Kifejezetten qrva vérre vall!


És ezt ingyen tette,

csak úgy szexért,

vagy fizettek is neki?

2009. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!