Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám követni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám követni a barátnöm reakcióit szex közben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy amikor együtt vagyunk,semmi jelet nem ad hogy jól csinálom-e neki.Se egy arcrezdülés,se egy sikoly,sem rángatózás,vagy ilyesmi.Lehet hogy nem tudom eljutatni a csúcsra?Honan tudhatom hogy mikor van az a pillanat amikor elélvezett?Anyit veszek észre,hogy néha szex közben nedvessebb lesz,csak enyi.A válaszokat elöre is köszönöm1
2009. ápr. 1. 15:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Pontosan ilyen ö is,néha anyira nedves,hogy csurog kifelé belöle.Még le sem vetköztetem,és már átázik a bugyija.Akkor csak élvezi.
2009. ápr. 1. 17:59
 12/13 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen vagyok én is! Ne aggódj! Biztos hogy élvezi, főleg ha annyira benedvesedett, ugyanis az azt jelzi hogy felizgult,hogy rád van kattanva!
2009. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha 1 nőnek orgazmusa van azt érzi a fiú!Ne hidd azt hogyha 1 nő rángatózik alattad meg sikoltozik akkor nagyon élvezi,az csak kamu!apró jelekből derül ki hogy jó neki.de igazából mindenki másképp éli át ezt.jólenne ha megtudnátok beszélni ezt nyíltan,hiszen fontos tudni hogy melyikőtöknek mikor és mi jó..és hogy mennyire.beszélgess vele erről
2009. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!