Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám követni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám követni a barátnöm reakcióit szex közben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy amikor együtt vagyunk,semmi jelet nem ad hogy jól csinálom-e neki.Se egy arcrezdülés,se egy sikoly,sem rángatózás,vagy ilyesmi.Lehet hogy nem tudom eljutatni a csúcsra?Honan tudhatom hogy mikor van az a pillanat amikor elélvezett?Anyit veszek észre,hogy néha szex közben nedvessebb lesz,csak enyi.A válaszokat elöre is köszönöm1
2009. ápr. 1. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán sex után kérdezd meg elment e és ha igen mikor, mit csináltál rosszul/jól...stb.
2009. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pl. onnan hogy miközben orálisan kényezteted, megakar fojtani szinte a combjaival, vagy emelkedik a csipője, kapaszkodik az ágyba, ágyhuzatba, harapdálja az alsó, felső ajkait, remeg a teste, nő a testhőmérséklete, lüktet a puncija


Ennyi jutott eszembe hirtelen (ami nem verbális)

2009. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikít, nyög és azt mondja elment akkor lebukott. Az orgazmus miatt ugyanis az adrenalin felszökik és ilyenkor nehéz lesz a légzés. Tehát éppen az ellenkezője van.
2009. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

"az adrenalin felszökik és ilyenkor nehéz lesz a légzés"


Fuss neki újra a biosz könyvnek :) !

2009. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

He-he sajnos a lányoknál igen nehéz ezt kizárólag külső jelekből megtudni, már csak azért is mert sokan szeretnek kicsit jobban rájátszani a dologra hogy ezzel is ingereljék a partnerüket. Egy biztos hogy a sexben nagyon fontos hogy nyíltan tudjatok beszélni. Tényleg nincs jobb válasz erre csak az hogy kérdezzed meg közben és utána is hogy mit szeret vagy mit nem.

Ami szerentim sokkal aggasztóbb hogy egyszerűen nem tudom elképzelni hogyan lehet egy teljes aktust rezzenéstelen arccal végigvinni. Igaz én nő vagyok de ha belegondolok a te helyedben nem biztos hogy lenne kedvem a sexhez ha partnerem csak "úgy fekszik" ott.

2009. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt figyeltem,de csak kissé gyorsabb a légzés.De egyáltalán semmi más reakció.Nem tudom,hol az a pont amikor orgazmusa van.A fiúk általában ezt észre szokták venni?
2009. ápr. 1. 16:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ha sokat tapasztaltál, akkor észre lehet venni, de föleg ha jól ismered a barátnődet. bár lehet, hogy ö ilyen csendes tipus. mindig is ilyen volt?
2009. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem csendes,de szex közben néha szégyelösködik.Én már kérdeztem töle,hogy miért ilyen,és hogy miért nem ad ki hangokat vagy valami reakciót.Csak anyit mondott hogy ,,nem fogok vísítani mint egy hülye."
2009. ápr. 1. 16:21
 9/13 anonim ***** válasza:

az én barátnöm se hangoskodik (sokszor kerülhettünk volna már kényelmetlen szituba), többnyire csak szuszog. viszont amikor elmegy mindig belémkarmol, vagy megszorít :D

de jól esik. am az elözö válaszolo voltam

2009. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
emiatt nem kell aggódni egy évig jártam egy csajjal és egész végig alig tudtam kicsikarni belőle egy "ahhhh"-szerű nyögést...de tudtam hogy élvezi mer olyan szinten nedvesedett hogy az hihetetlen...ő ilyen volt...volt olyan aki meg állandóan sziszegett...na azt nagyon nem szerettem...meg volt olyan aki annyira kiabált hogy a fél utca hallotta...nem mindenki egyforma
2009. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!