Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 21 éves srác vagyok és nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves srác vagyok és nincs olyan nap, hogy ne gondolnék a szexre. Van, hogy csak felmegyek egy oldalra azt csak körbe nézek, de 2-3, jobb esetben 4-5 nap után már aktusra "vágyom". Nevezhető ez szexfüggőségnek? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Van valami megoldás rá? Vagy ez embere válogatja?
2009. ápr. 1. 13:36
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia


Dehogy vagy szexfüggő! Ez teljesen normális, egészséges fiatal ember vagy aki kívánja a szexet. Akkor lenne baj ha ez ellenkezőleg lenne! :))

2009. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

dehogy baj. mindenki legalabb 1szer egy nap gondol a szexre. es az hogy kivanod az meg termeszetes , nyugi nem vagy az:D.. remelem hogy segitettem

[16/l]

2009. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, minden normális fiú ilyen.

21 évesen te egy hormonbomba vagy.


Fogj egy nőcit :) ha épp nincs

2009. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden _n o r m á l i s_ faszi ilyen, főleg 21 évesen. Akik itt írják, hogy 22 évesek, de még szüzek azokkal valami komoly baj van, bár ők megpróbálják elfogadtatni magukat a társadalommal.

Azt a lányok találták ki, hogy várni kell, meg nincsenek felkészülve, meg nem gondolnak rá, meg 21 évesen még szüzek meg félnek meg a fiú csak azt akarja és ezért inkább nem szexelnek velük egyebek, hiszen tudod, sok ilyen balfék van itt az oldalon is.

Veled semmi baj nincs!


25/f

2009. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valójában nemrég vesztettem el a szüzességemet, de sokszor úgy érzem bármikor tudnék szeretkezni. Most nincs senkim így egyéni megoldások vannak.
2009. ápr. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!