Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom állandóan újításokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan újításokat akar bevinni a szexbe. Olyan dolgokat talál ki, ami nekem nem esik jól és néha meg is botránkoztat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleinte csak azzal kezdte hogy jaaaj hadd nézzelek (kamerába) ahogy bepucsítassz és úgy csinálod... aztán jött hogy dugjak fel valamit. Megtettem neki, holott utálok idegen tárgyakat feldogni magamnak. Aztán most meg kitalálta, hogy egy vastag tárgyat. Na itt elegem lett, és nemet mondtam. Nem akarom hogy olyan tág legyek, mint egy szülő nő. Nehezen de felfogta hogy nem.

Most az új ötlete, hogy táncoljak neki szexisen szexis fehérneműben. Nem azt mondom hogy távol áll tőlem az ilyesmi, de nem tudom megtenni, nekem ez túl erőltetett, és az neki se lenne jó ha emiatt utána nem tudnám elengedni magam szex közben. Én vagyok csak ilyen hárpia? Olyan rosszul érzem magam minden egyes ilyen eset után... mintha már nem lennék elég jó neki.

Apropó az análszexet is kipróbáltam életemben először vele, és a kedvéért bármikor belemegyek.


2009. ápr. 1. 10:55
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért...
2009. ápr. 1. 10:55
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
szerintem is igazad van kicsit túl sokat vár el tőled...miért tennél fel magadnak dolgokat attól nem lesz jobb h annyira kitágulsz és utána már nem is lesz jó a szex...elégítsen ki ő ne azt nézze h te gyömöszölöd magadba a tárgyakat...ha ilyen sokat vár el ami neked már sok akkor készítsd arra h ha nem változtat akkor itt vége mer te azt nem bírod.
2009. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Teljes mértékben megértelek, túlzásokba esik. De meglehet, hogy csak a jószándék vezérli, nem akarja, hogy ellaposodjon a kapcsolatotok. Te is kitalálhatnál újításokat - de nem olyanokat, amire egyikőtök sem vágyik - , pl. szabadtéri szex, megleped valamilyen szexuális segédeszközzel. Mit szólsz?
2009. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

tárgyakat dugni magadba?? Az miért izgató neki? A táncot még megértem... talán... De nekem abban semmi izgató nincs.

Az anál az oké, hogy szerette volna kipróbálni, de azzal semmi baj nincs is, látom neked sincs bajod.


Mondd meg neki, hogy van egy határ... onnantól nem teszed meg neki amit kér. Ilyen egyszerű. Nem vagy hárpia, teljesen normális gondolkodású vagy!


25/f

2009. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szabadtéri szex be lett tervezve, talán a tavaszi szünet (mert érettségiző vagyok) elég lesz erre. De a tánc nem megy. Egyszerűen túl sok köztünk a konfliktus újabban sokmindenhez...
2009. ápr. 1. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem el kell fogadnia hogy amit a TVben lát nem mindig tükrözi az igazságot. Persze ha elmondod neki akkor van esélye, durcás lesz. De azt is szem előtt kell tartania, te is benne vagy a dologba.

Pl: gondold végig mi az amit te megtennél, és mond el neki, hogy most te szeretnél valami újítást belevinni a szexbe.

2009. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hiába utasítasz vissza dolgokat, úgy tűnik képtelen felfogni h egy szeretetben működő kapcsolat nem erről szól h minél jobban minél több dolgot


Te is mutasd ki mit szeretnél, erősebbnek kéne lenned, szerintem elnyom ez a pasi


Különben az ilyen dolgok minden férfiban benne vannak, csak nála jobban kiütközik, szereti h minden vágyát kielégíti egy nő, ez elég lekezelő

2009. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még csak 18 éves... az is lehet még a baj, hogy kezdegeti tapasztalni ezeknek a dolgoknak az előnyeit. Azt gondolja mindent szabad neki... hát most elhatároztam elmondom neki ezt. Hogy rosszul esik ez, hogy meg kell felelnem az igényeinek.
2009. ápr. 1. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, helyes! Az a legjobb ha megbeszélitek. Lehet ezeknek a dolgoknak sok előnyei is, pl. nem laposodik el a szexuális életetek, vagy hogy engedsz kicsit a gátlásaidból. Viszont igazad van, ha te ezeket nem akarod akkor tényleg túlzás, ne nézzen próbababának. Az lenne a legjobb, ha beterveznétek hogy mondjuk hetente megleped valami újdonsággal. Nem árulod el előre mi lesz az. Egyszer egy gyertyafényes szoba sok füstölővel és chill out zenével, máskor sok tejszínhab és csokikrém amit lenyalogatsz róla. Ha ezeket a romantikusabb jellegű dolgokat nem fogja élvezni akkor egy perverz disznó, már ne is haragudj. Ha élvezi és már belejöttél ezekbe a dolgokba hidd el te magad fogod eltervezni milyen fehérneműben táncolj neki! Természetesen az más lesz azért is mert nem ő kér rá, hanem te magad tervezheted el az egészet és okozhatsz neki meglepetést!

Ja és egy jó tanács, webcam előtt soha ne csinálj ilyeneket, ma már egy másodosztályú számítógépbuz! is akkor nézi végig a te adásodat amikor akarja!

2009. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden válaszolónak, mindegyiket felpontozom. ^^
2009. ápr. 1. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!