Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 27 éves nő vagyok és egy 17...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő vagyok és egy 17 éves kiszemelt. Mi tennétek?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttem be a 27. évet. Boldog vagyok annak ellenére, hogy 3 éve nincs kapcsolatom. Szexuális étvágyam régen nagyon nagy volt, most már nyugodtabb életet élek. Jó munkám van. Hetente 2-3 alkalommal járok úszni és szaunázni. Ide jár egy 17 lány akivel időnként beszélgetni szoktam. Olyannyira nyíltak vagyunk egymáshoz, hogy első szexuális élményét is nekem mondta el, illetve kért tanácsot, én persze mondtam a saját történeteimet is. Viszont egyre inkább veszem észre, hogy az öltözőben megnéz, sőt újabban a lány-lány kapcsolatról kérdezett és arról mennyire nem érzi jól magát a barátjával. Lehet, hogy bele képzelem, de ha valóban szeretne velem lenni, attól valamiért félek. Én aki már átélt egy pár dolgot. Mi tennétek?
2009. márc. 31. 17:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze bármi lesz a vége, ha félreérthető voltam elnézést a végén.
2009. márc. 31. 17:45
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt neked kell eldönteni. Elég érdekes helyzet. Bevallom én se láttam, hogy nő vagy, talán az eset abszurditása miatt:D.


Ha esetleg szóba jöhet, akkor próbáljátok ki hármasban a barátjával, egyszer élünk:).

2009. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogy mit tennék? Nézném az aktust és élvezném de nagyon. Sok sikert. :D
2009. ápr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na van valami fejlemény, kedves Kérdező?
2009. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nos mi történt??
2009. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!