Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 27 éves nő vagyok és egy 17...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő vagyok és egy 17 éves kiszemelt. Mi tennétek?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttem be a 27. évet. Boldog vagyok annak ellenére, hogy 3 éve nincs kapcsolatom. Szexuális étvágyam régen nagyon nagy volt, most már nyugodtabb életet élek. Jó munkám van. Hetente 2-3 alkalommal járok úszni és szaunázni. Ide jár egy 17 lány akivel időnként beszélgetni szoktam. Olyannyira nyíltak vagyunk egymáshoz, hogy első szexuális élményét is nekem mondta el, illetve kért tanácsot, én persze mondtam a saját történeteimet is. Viszont egyre inkább veszem észre, hogy az öltözőben megnéz, sőt újabban a lány-lány kapcsolatról kérdezett és arról mennyire nem érzi jól magát a barátjával. Lehet, hogy bele képzelem, de ha valóban szeretne velem lenni, attól valamiért félek. Én aki már átélt egy pár dolgot. Mi tennétek?
2009. márc. 31. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem igazán értelek. Úgy írsz a lányról, hogy ő a "kiszemelt", ugyanakkor félsz attól, hogy esetleg szeretne veled lenni?

Ha nem taszít a leszbikus szex-szerelem, és a lány is tetszik, miért ne?

2009. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok az a 10 év. Nézd, az írásod alapján egy normális embernek tartalak, nem egy amolyan átlagos debilnek, komolyan. De ne kezdj ki egy 17 éves lánnyal... korai lenne neki ennyi tapasztalat.
2009. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Ez lehet 1fajta panasz is h nemjön ki túl jól a sráccal azt neked panaszolja el.

De ha mégis rátérne arra h bejössz neki akk mondd el kerek perec h nem akarok semmit tőled csak szimplán baráti alapon legyünk 1mással.

Hogynézne az ki h jártok.?:D

legalább neked legyen eszed. ő még gyerek.

2009. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én valójában a következménytől félek, meg valahogy saját magamat is látom benne, ahogy én is "kalandvágyó" voltam.
2009. márc. 31. 17:22
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Most már a 17 éves is gyerek, csak mert másképp gondolkodik, mint ti??

Miért lenne az ciki, ha 10 év van köztük?


Kedves Kérdező? Azt nem írtad, hogy pl attól félsz, hogy csak a kaland kedvéért lenne veled?

2009. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de én úgy vagyok vele, hogyha egy lány elkezd egy férfinak (önszántából) beszélni a párkapcsolatáról és részletesen is, akkor az téged nem tekint potenciális következőnek, csak max barátnak akivel 2-3 szauna alatt elbeszélget... Mint egy barátnő...


Nyemkó

2009. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aha, de itt két lányról van szó. És a fiatalabb épp most veszi elő a leszbikus témát, plusz, hogy rossz a párkapcsolata. Ez azért lehet finom puhatolózás is.
2009. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A kérdező nő? Rofl, akkor fatális tévedés áldozata lettem xD
2009. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
...és nemtok olvasni...
2009. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást. Tudom, lehet, hogy a véletlenek áldozata vagyok. A válaszokat köszönöm, talán megírom ha lesz következmény.
2009. márc. 31. 17:40
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!