Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek melyik tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek melyik tetszik jobban? A műmell vagy az igazi?

Figyelt kérdés
Elég kis mellekkel élek, és gondolkozom majd h megcsinááltatom csak félek belevágni! de szerintetek egyáltalán érdemes lennne vagy jobb ha marad a természetes? mert azért egy nagyobb mell csak mutatósabb! ugy irjatok, h a ti véleményetekre is eléggé adok:) Köszi
2009. márc. 31. 15:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Az igazi!!! Ne a "modell nők/.." legyenek a mai tinik mintái.
2009. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem minden fiunak az igazi tetszik. A nagyobb utan igaz megfordulnak,de a kicsiknek jobb a tapintasuk. Ja es ne fekudj kes ala.Sok pasinak tetszik a kicsi mell.
2009. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%

Hmm...

Igaz, hogy egy nagyobb mell mutatósabb, hamarabb feltűnik, de szerintem egy igazi sokkal jobb. Ha a TV képernyőjén kéne maradnod, akkor gondolkozhatnál rajt, hogy megcsináltatod, mert szükséged van a nyálcsorgatókra a nézettség növeléséért, de magánemberként totál feleslegesnek tartom. Ha meg a párod nem tudná elfogadni, hogy kicsi, akkor más hibádat hogyan fogadná el?

Szerintem egyértelmű, hogy maradjon a természetes!

2009. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nagy van, és igazi. A barátom folyton csöcsöz :) Szerinte tök jó, mert olyan puha. Aranyos tőle, csak néha uncsi már a sok csöcsörészés :))

Szóval szerintem ne csináltasd meg. Van akinek meg a kicsi cici tetszik. De a műmell fogása olyan, mint egy gumilabda.

ÉLJENEK AZ IGAZI MELLEK !!!

21(L)

2009. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

Hát a szilikonmell mutatósabb, és ennyi. Többi részről nézve teljes mértékben háttérbeszorul. Úgy értve, hogy tapintás, egészség, ilyenek. Nem sokszor fogtam szilikonos mellett, de az én véleményem, hogy olyan mint egy kemény, puhitott műanyag, aminek a tetején van egy kis mell, elég groteszk érzés, senkinek nem ajánlom.

Egyébként korod? Mert lehet, hogy még nőni fog, ha olyan korban vagy, meg persze még vár rád a gyerekszülés, ilyesmi, szóval szomorkodni fölösleges. Ha választani kellene, hogy természetes nagy mell és a természetes kis mell között én a nagyra szavaznék, de csak abban az esertben, ha tényleg feszes, és kicsi a mellbimóudvarátmérő. Amúgy kiss mell párti vagyok, mert ilyen nagy mellek ritkán találhatóak

2009. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ne is gondolkozz rajta . Az original a legjobb.
2009. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Egyértelműen az igazi. Nem izgat, ha a csajnak van 2 labdája...:D de sztem nem vagyok ezzel egyedül.
2009. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Engem úgy spontán a mell tetszik! Bármilyen.
2009. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsi van de vedd figyelembe ott van a popsid ami van olyan mint egy nagy mell:)

És ha nem tetszik a cicid a barátodnak mondjad nei h fogdossa a feneked;)

Én mindig ezt hajtom neki

2009. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%
Csakis a természetes. A szilikon melltől nekem konkrétan hányingerem van. Amúgy meg a kis mell ugyanúgy tud szép lenni, mint a nagyobb. A szilikonnal csak elcsúfítanád magad!
2009. ápr. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!