Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek béna az ágyban?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok,imádom a barátom ő is nagyon szeret engem,már több mint1 hónapja járunk..lassan le szeretnénk feküdni.A gond az,hogy ugyan én már nem vagyok szűz eddig még csak egy fiúval voltam és vele is csak egyszer(nagyon szörnyű volt,azóta már a szex gondolatától is félelmeim vannak)a párom is csak egy lánnyal volt eddig..abban kérném a tanácsotokat,hogy mit tehetnék,hogy ne bénázzak összevissza az ágyban.És hogy győzzem le a félelmemet? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 30. 16:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
Érj meg a szexre kislány és nem lesz gond...
2009. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!