Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek béna az ágyban?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok,imádom a barátom ő is nagyon szeret engem,már több mint1 hónapja járunk..lassan le szeretnénk feküdni.A gond az,hogy ugyan én már nem vagyok szűz eddig még csak egy fiúval voltam és vele is csak egyszer(nagyon szörnyű volt,azóta már a szex gondolatától is félelmeim vannak)a párom is csak egy lánnyal volt eddig..abban kérném a tanácsotokat,hogy mit tehetnék,hogy ne bénázzak összevissza az ágyban.És hogy győzzem le a félelmemet? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 30. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miert is volt szornyu?
2009. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert a barátom nagyon erőszakos volt,nem érdekelte,hogy nekem mi a jó..csak a saját igényaivel törődött.És amikor mondtam neki,hogy nagyon fáj..meg hogy legyen óvatosabb..azt válaszolta,hogy nem hiszi el h fáj :(
2009. márc. 30. 16:13
 3/11 anonim ***** válasza:
huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuha.....................ha az en baratom ennyire nem torodne velem akkor en ugy ott hagynam mint a pinty.mi az,hogy rad nem is figyel,hogy mi kell neked vagy,hogy nem hiszi el,hogy faj???ez egy bunko.szerintem keress mast,aki gyonged veled,mert nem veled van a baj,hanem vele!
2009. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amugy az elso voltam.
2009. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nem akarlak megbántani!!!

1hónap után ne,vágj még vele !!:)

ha meg igen akkor akár milyen "béna"vagy ,"nem számít" ha szeret a barátod:)amúgy meg nem biztos hogy béna voltál csak az exed volt bunkó ...:)

sok sikert:)

2009. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

előző voltam:$

szóval várj még vele...:)

2009. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzitek, hogy megérett a kapcsolatotok erre, akkor miért kéne várni? (az előző kommentekre)

És igen, biztos lehetsz benne, hogy ha szeret, akkor nem tudsz béna lenne, ezt garantálom :)

2009. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a srác egy orbitális nagy tahó volt, hogy nem foglalkozott a te érzéseiddel.

Kérd meg a barátod hogy sokat pettingeljetek, ha ellazulsz és feloldódsz, akkor nem fogsz félni és sokkal könnyebb lesz.Még ne kezdjetek bele, előbb csók, simi, ujjazás, orális szexet csináljátok és akkor remélhetőleg elfelejted ezt a rossz élményt.Ha már mind a ketten fel vagytok készülve testileg, lelkileg csak akkor fogjatok hozzá, de az több órás szeretkezés legyen, mindennel együtt.

2009. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

16:41-es válaszoló


egyetértek veled!


A kérdezőnek: Értelmes lánynak tűnsz, egészséges gondolkozással. Ha kívánjátok egymást akkor nosza rajta. Mivel te sem tapasztalt és a srác sem, ezért nem fogtok bénázni. Illetve mind a ketten egyformán bénák lesztek ebből semmi gond nincsen, csak élvezzétek egymás társaságát. Sok petting, kényeztesd te is orálisan a többi meg majd adja magát. A lényeg, hogy ne feküdj majd ott, mint egy kis sült hal :)


Sok sikert

2009. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám volt. Az exem elég szemét volt, le se sz*rta h nekem jó e vagy nem, + 2napra rá ott is hagyott (14 voltam...). Most 16 múltam, van már másfél éve egy barátom, és vele a 7.hónapban feküdtünk le, mert egyszerűen addig nem ment. Sőt, sokáig szorongtam még h ő is durva lesz,m de nagyon gyengéd velem, és mindig figyel h nekem is jó legyen... :)

Szerintem még egy kicsit várj vele, addig nézegess midnenfélét a neten ilyen szextémában (persze igényes oldalakat), és aztán menni fog :) a lényeg, h szeresd őt mindeneddel.. :)

Nekem bevált.

Sok sikert :)

2009. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!