Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Házi sztriptízről mi a vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házi sztriptízről mi a véleményetek? Pasik örülnének neki?

Figyelt kérdés

Fehér vagy fekete fehérneműben? Nekem mind2 tetszik, de nem tudok dönteni, páromat nem kérdem, mert meglepinek szeretném.

L/23


2009. márc. 29. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene :D Ízlés kérdése, én inkább a fehéret szeretem.
2009. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát ha nemtudsz választani én szívsen leszek zsűri akinek előadhtod fehérben és feketében is:D amúgy nekem a fekete jönne be jobban és naon örülnék neki!
2009. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem imadni fogja. en feketere szavazok.
2009. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne fehérneműben kerzd hanem valami melegítő szerűben és utána dobd le magadról bagyobb lesz a maglepi ha utána látja a szexi cuccot!
2009. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hat a melegitovel tuti nagy lesz a meglepi de mivel a tancbol mar rajon h mi keszul, inkabb kezd valami erdekesebben. pl. popsi ala ero ing + rovid naci, vagy ilyesmi.vegulis mind1 csak minnel tobb gomb legyen rajta h lehessen huzni az idot. es a magassarku kotelezo, attol lesznek szep formasak a labak!
2009. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam, hogy kisurranok a cuccokkal, mondván tusolni megyek, addig mondom neki, hogy játszon a számítógépen (olyankor azt se veszi észre mikor visszajövök), aztán egy szál törölközőben visszalopakodni (csak össze ne találkozzak félúton apóssal vagy anyóssal!...) belebújni a magassarkúba, aztán odadobom a törcsit akkor leesik neki hogy ott vagyok, megfordul és oppááá! Vagy hülye ötlet? Táncikálni sajnos nincs lehetőség, mert icipici a szoba és zenét is csak nagyon feltűnően tudnék kreálni, mert össze kéne dugdosnom a kábeleket, meg letölteni számítógépre, stb. Tuti rájönne, hogy készülök vmire. Így meg nem sejt semmit. Ha hülye ötlet beszéljetek le róla! :S :D
2009. márc. 29. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem hülye ötlet, sőt...egy nagyon szenvedélyes este alakulhat ki belőle..A férfiak imádják nézni ahogy a párjuk vetkőzik. Én pont holnap készülök előadni egy kis magánszámot, biztos vagyok benne h oda lesz érte!:)
2009. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!