Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen irányból érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen irányból érdemes megmarkolni a barátnőm melleit?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek szép melle van, de nem nagyon engedi fogdosni. Ezért többnyire hátulról nyúlok oda, a hóna alatt, amikor kavarja az ételt vagy a számítógépnél gépel, de jó lenne elölről is belemarkolni. A csajok melyiket szeretik jobban?
2009. márc. 29. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Könnyesre röhögtem magam.Köszönöm:D Ne haragudj csak vizuális tipus vagyok ,és olyan aranyosan irtad le. Nah,hogy a kérdésedre válazsoljak,én a markolászásért nem vagyok annyira oda,de simogatni,nyalogatni minden irányból szabad az enyémet,nincs favorit. Mondjuk tény,hogy hátulról elég nehéz megnyaldosni:))))
2009. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobbról srégen, úgy 43°12"-os szögből, enyhén hátulról, de inkább alulról érdemes. Én erre esküszöm.

Viccet félretéve, ha nem szereti, hogy fogdosod, ne erőltesd, mert tökmindegy hogy csinálod, nem fog tetszeni neki.

2009. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem markolásszák, hanem simogatják, nyalogatják.
2009. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha gyúrja, tök mindegy melyik oldalról, felülről, szemből, oldalról, csak fogja :DDDDD
2009. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hatulrol oleld at es simogasd vegig lassan a hasatol fel az arcaig/nyakaig, es kozben haladj vegig a mellein is :) en ettol megbolondulok. szeerintem ugy a legjobb ha alulrol megmarkolod fimoman es ugy gyurod,de nem erosen mert ugy faj. szembol,hatulrol,mind1.
2009. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az, hogy ne nyomkodd. Nagyon finoman simogasd, esetleg picit tartsd a kezedben, de ne nyomd össze. Én hátulról is szeretem. :)
2009. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Sosem kaptál még pofont fordulásból??Csodálkozom.Te melyik iránybó szeretnéd,ha a herédet megmarkolják??Mért gondolod,hogy a markolászás jól esik??Nem gyúrma.
2009. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szólóak. Nekem szerencsére nagy van és imádom ha gyúrják bármely irányból. De csak is finom nem erőszakosan.
2009. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én szeretem,ha hátulról finoman megmasszirozzák és még valami keményet is érzek a hátsó fertájom felől a lábam között!Na,akkor már repül a fakanál!:))))

2009. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!