Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az ha a pasi nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoli 19 kérdése:

Miért van az ha a pasi nem kapja meg amit szeretne egész nap nem lehet hozzá szolni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 13:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát gratulálok a barátodhoz!Nem tudom hány évesek vagytok, de egy óvodás gyerek szokott így viselkedni, amikor elveszik a játékát, vagy nem kapja meg azt amit elsőre meglát a boltban.
2009. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ugyanez lánnyal 2 hétig tart!

Úgyhogy te még ne szólj semmit...

2009. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
lehet h csak a szexre kellesz neki´..nemfordult meg még a fejedben?
2009. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

15:30-asnak!

Fontos a sex egy kapcsolatban, igen, de nem az a legfontosabb. Hanem szerintem sokkal fontosabb megérteni hogy a másiknak esetleg mért nincs kedve bizonyos dolgokhoz. Mert ha már a pasi felfogása ilyen, hogy nem dugunk, akkor nem szolok hozzád egész nap, ez gyerekes és nem épp arról árulkodik hogy különösebben érdekelné hogy a barátnője mit szeretne meg mi jó neki. Így meg ne várjon el semmit. Az is marhaság hogy ha 2 ember szereti egymást, azok kívánják egymást és amikor csak tehetik sexelnek. Nem feltétlenül rendelkezik ám mindenki ugyanakkora étvággyal és kívánja azonos mértékben a sexet, de attól még szerethetik egymást.... Én párom pl mostanában olyan helyen melózik ahonnan hulla fáradtan jön haza legtöbbször és bizony nem mindig marad ereje szeretkezni, pedig én minden nap leteperném többször is, mégis megértem hogy most mi a helyzet és nem állok neki hisztizni hogy most mért nem akar, de én akarom, mert akkor a történet már nem a szeretkezésről szól, hanem a d.gásról ,eg hogy élvezhessen egyet. azt meg megtudja magának is, ne a barátnője ellen sztrájkoljon emiatt. szal szerintem ez a viselkedés tök gyerekes és abszolút nem megértő...

2009. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
röhejes az,hogy minek el nem mondjátok az embert.Csak kérdem:kedves kérdező és társai ti miért vagytok besértődve,ha a pasitoknak meg nincs kedve beszélgetni vagy válaszolni?Ha annyira rohadtul szeretitek az embert miért olyan megeröltető kielégiteni?Nem pont gerincre vágni kell magatokat.Van más modja is.És igen miért is ne sértődhetne be vki azon,hogy a szeretett kedvesének nincs kedve hozzá?????Vagy hogy sérvet kapnátok talán ha kielégitenétek akit állitolag ti is szerettek????Ti meg besértődtök persze minden szaron.Még azon is,ha az ember nem nyálcsorgatva beszél,mi?Nna,ennyit a nagy szeretetröl,szerelemröl meg a többi baromságrol.Sztem,ha vki szeret vkit öszintén,akkor probálom boldoggá tenni,nem pedig elvárni töle,hogy értse meg,hogy miért nincs kedvem hozzá!!!!!!ez nem elgondolkodtato???Lehet fikázni kedveskéim!!
2009. ápr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!