Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg minden férfi vágyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden férfi vágyik az anál szexre? Miért izgatóbb ez sokaknak, mint az "egyszerű" szex?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 00:10
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
81%
Szerintem azért izgatóbb nekik,mert ott sokkal szűkebbek vagyunk,és persze a popsink látványa is nagyon izgató lehet..Mi néha szoktuk így csínálni a párommal,néha fáj is egy kicsit,de ha vazelint vagy bármilyen síkosítót használunk,nem okoz fájdalmat.Bár néha olyan érzésed van,hogy mindjárj bek...ilsz,de tedd a szívedre a kezed,jó érzés mikor elmehetsz a vécére.Azt olvastam valahol,hogy ez is egy orgazmusközeli állapot.Ne félj tőle,csak a kezdet nehéz!
2009. márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
71%
Ez hülyeség nem minden pasi vágyik rá!Nekem sosem mondta egy pasi sem sőt a többség undorítonak tartja!Viszont a jelenlegi párom olyan 3 éve mondta,hogy szeretné.Nagyon meglepődtem és napokig az járt a fejemben mennyire gusztustalan.Aztán egyszer-kétszer megengedtem neki,de nekem nem is volt jó és még fájt is!Örömmel olvasom,hogy rengeteg pasi elítéli.Ja és ne hallgass arra aki azt írja nem lehet gond,mert igen is lehet ez a nőkre nézve nagyon veszélyes játék!Azért lehet probálkozni,DE NAGYON OVATOSAN!
2009. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%
Az én barátom jobban kedveli az olyan szeretkezéseket ahol ölelgethet:) és a anál közben ilyet annyira nem lehet.. és sztem undorító... ő sosem kérte még..még jó:)
2009. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
33%
Sziasztok szerintem izgató a popó látványa, és hát a nőknek 10-szer anyi idegvégződésük van a popónyillás körül mint a punci körül. Én ajánlom mindenkinek hogy próbálja ki ,megfelelő higénikusság mellett.
2009. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
nem minden pasi vágyik rá, de sokakat izgat, és nem azért mert perverzek, inkább mert análba szűkebb. ... amugy sok idegvégződés van a popsiban, szóval vannak nők akik így is el tudnak menni, mert a hüvely falát kivülről ingerli az aktus. Izlése válogatja szerintem, én is férfi vagyok, és mégse vonz annyira. Viszont egy próbát minden megér.
2009. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nagyon izgató. Nem csak azért mert a sokkal szűkebb, hanem azért is mert kövezettek meg köpjetek le, de ezzel még jobban "alárendeli" (nem tudok most ide jobb szót) magát a férfinak. A szeretetét és a ragaszkodását fejezi ki, hogy mindenét odaadja a kedvesének. Csináljon a testével amit akar, mert ő megbízik benne és tudja, hogy minden jó lesz amit a férfi szeretne vele csinálni.

Én ezért szeretem az anált.


Aki igazán szereti a párját annak ezek a dolgok nem okoznak nehézséget. Nem csak az análra gondolok, hanem az orális szex bármilyen fajtájára is... vagy egyáltalán arra, hogy a testére élvezzen...


Aki még nagyon fiatal, vagy lélekben nem érett és ez nem kor kérdése vagy nem elég felszabadult a párjával az nem tudja ezt a gondolkodást elsajátítani.

Nem rosszabbak, mint mások, csak sok olyan dologról maradhatnak le, ami örömet okozna nekik, de ők csak ennyit mondanak:" a páromnak még nem jutott eszébe, hogy oda betegye, hálistennek" <--- kérdezem én, honnan tudja, ha még meg sem próbálta?

2009. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
39%

Ez nem szeretett kérdése, te jó isten, az egyik barátnőm szerint a párja elötti fingás a szerelem, és bizalom teljes kiteljesedése...mondte ezt a mostani párjáig aki ezt nem tolerálná...ugyan , akkor a barátom is hagyja hogy seggbe rakjam valamivel mert hát szeret engem....még szerencse hogy ő nem arra izgul hogy megalázzon..mint ahogy a kedves utolsó válaszoló...akinek a stilusára a kis aláírása nélkül is ráismerni...XDXDXD

most is ugyanugy kioktatsz másokat, hisz aki nem baszatja meg a belét a párjával sz nyílván nem is szereti szted vagy nem elég érett lelkileg, hát sajnállak.....


P.Rita

ui.:cseszegetés a köbönxD

2009. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
69%

Akkorát rögögtem, majd lefordultam a székről :)

Mi van Rita te vadászod a kommentjeimet? Már kezd furcsa lenni, hogy ahol én ott vagyok, ott neked is írni kell.

Az ellenpéldám akarsz lenni?


Node vissza a témához:

Olvasol is vagy csak írsz? Legyél egy kicsit figyelmesebb, mert olyanokba szaladsz bele így felnőtt létedre, hogy csak nézek.

Értelmezzünk együtt ha így könnyebb a dolog:


"Nem rosszabbak, mint mások, csak sok olyan dologról maradhatnak le, ami örömet okozna nekik"


Szerintem ha figyelmesen elolvasod, akkor rájössz mit is írtam.

"Nem rosszabbak", tehát ugyanolyanok, azok az emberek akik szeretik az anált, mint akik nem.

A mondat utolsó része a magyarázata az elsőnek. Tehát egyszerűbben:

Attól hogy kipróbálják/nem próbálják ki az anális szexet semmi sem fog változni a társadalmi megitélésükben, maximum magukat zárják el egy _lehetséges_ jótól illetve párkapcsolati feszültségeket okozhatnak, de ez természetesen nem tartozik az áthidalhatatlan dolgok közé.


Semmi kioktatót nem írtam, csak annyira pipa vagy már rám, mert szabadabban és szókimondóbban élek, mint te, hogy már minden írásomban a rosszat keresed.


A múltkor egy kérdésnél 2 év várakozást javasoltam a feleknek de nem a szexnél, hogy neked tetsszen a válasz(kiváncsi lettem volna mit írsz rá), de ott meg nem is reagáltál semmit... hát érdemes így strapálni magam? :)



25/f

2009. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
38%
Én lány vagyok és már csak a popsim használjuk a szex 90%-ában!Probáld ki és oda bátran bele élvezhet!
2009. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon elterjedt téma, egy időben engem is foglalkoztatott, de valahogy már nem. Eddig tehát nem próbáltam és szerintem ezután sem fogom.

(f)

2009. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!