Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kispéniszű sráccal melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kispéniszű sráccal melyik a legelőnyösebb szexpozitúra?

Figyelt kérdés
Melyik pózban tudják a legjobban élvezni? Vicceskedő és irreleváns válaszoktól kíméljetek, köszönöm.
2011. júl. 1. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem az orál...
2011. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Misszionárius póz, meg mind, ahol a pasi irányít, a nő ne tudjon belemozdulni a dolgokba!
2011. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
talán elöről hagyományos pózban oldaról. Ha mind2 fél akarja análisan is mehet a dolog.Viszont az 1 válaszolót nem értem az orális szexnek mi köze van ahozz ha egy fiunak kicsi a nemiszerve akkor azt már nem lehet orálisan elégetni?:)
2011. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ki lehet orálisan elégíteni, sőt:) Én sem értem az elsőt, gondolom, valami frappánsat akart írni. Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 1. 19:21
 5/10 anonim ***** válasza:
mégis mennyire kicsi, hány cm lenne az a kicsi kérdező? (nem szemétkedni akarok, csak kíváncsi vagyok :) )
2011. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lovagló póz. :P Ha a pasi akar felül lenni, van egy jó, de a nevét nem tudom. A csaj oldalra fordulva fekszik, a pasi az alul lévő lábat a lábai közé fogja, a felül lévő akár a vállán, akár máshol is lehet, és úgy. :) Akármekkora is, ezekben biztos hogy a teljes hosszát lehet használni.
2011. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti a pénisz mérete nem különösebben számít, mert a csikló az élvezet fő forrása, kielégíteni egy nőt akár 7 cm-es farokkal is lehet :D

Wikipédia ;D

2011. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Misszionárius pózban például segíthet, ha párnát tesztek a feneked alá, úgy még mélyebbre tud hatolni.


Aztán a kutyapózra szokták mondani, hogy általában véve ott a legmélyebb a behatolás. Lehet próbálkozni a klasszikus változattal, ahol térdelsz előtte, illetve azzal is, ahol egészen fekszel hason.


Az anális szex sem rossz ötlet, ha nem idegenkedtek tőle. Kis pénisszel könnyen megy, és mivel a popsi szűkebb, a pénisz jobban kitölti, mint a puncit.

2011. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még egyszer. Én vagyok a lány, nem tudom hány centi a barátomé, nem méregetem. Sajnos a wiki téved, volt nagyfarkú barátom, ő valahogy sokkal mélyebbre tudott hatolni, szinte fájt, de jó volt. Ennek ellenére mégis ezzel a barátommal a legjobb a szex eddig:) (Biztos az érzések.) A párnás válaszoló jót mondott, ki fogjuk próbálni!
2011. júl. 1. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:
mégis kb mennyi a barátodé ?
2013. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!