Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltató kártyás...

Melyik szolgáltató kártyás csomagja a legelőnyösebb?

Figyelt kérdés
Telenor, Vodafone avagy T-Mobile?
2011. júl. 28. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel t-mobile-nél vagyok én így arra szavazok:)
2011. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
T-Mobile-ra szavazok én is. Náluk vagyok lassan 4 éve, semmi probléma nem volt még. Előtte az egész család Vodás volt. (Akkoriban) nem volt térerő itt felénk. Dél-Somogyban lakunk és anno. egy jelerősítő antennát küldtek nekünk jópénzér', azzal volt olyan a jelerősség, hogy a "használható" kategóriába esett a telefon. Vodafone szerintem most sem lett jobb... Meg anno, mikor náluk voltunk előfizusok, minden hónapban faxolni kellett a befizetett számlának a másolatát, mert valami érdekes módon 2 éven keresztül egyszer sem találták meg maguktól, és még minket akartak egyenirányítani, holott mindig pontosan fizettünk. Telenor/Pannon-nal nincsenek tapasztalataink.
2011. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a vodafone mert keddenként 2 mozijegyet kapsz 1 áráért,

meg 2 whopper menüt 1 áráért a Burger Kingben

2011. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!