Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az hogyha a barátnőmm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogyha a barátnőmmel smárolok, akkor van hogy föláll? (ez egy kicsit cikis nem?)

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem.Ez normális,ez a sex bevezetése.
2009. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális dolog, és akkoris föl szokott állni amikor az öledbe ül!! ez egy még pár évig biztos így lesz a kapcsolatotokban, de utánna mer nem nagyon, de persz ha még akkor is föláll akkor sincsen semmi gááz! nekem is mindig ez van de ha észreveszi akkor csak röhögünk 1-et!:)
2009. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Szerintem a leányzó is örül neki, hogy ilyen hatást vált ki belőled :P Én is örülök, mikor áll a barátom kishaverja egy csóktól :)
2009. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Miért kéne röhögni? Más a fél karját odaadná, hogy felálljon meg szedi a potemixet. Ha röhögtök, az azt jelenti h kis gyerekek vagytok, meg legfőképpen a srác, ha hagyja h röhögjenek rajta. Nem való nektek még a sex. Nem tudjátok értékelni. A generációtok úgyis megy majd a süllyesztőbe, mással nem is foglalkoztok csak a sex-szel 12-14 évesen is már....
2009. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy forróbb öleléstől is fel áll :D
2009. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig feláll olyankor, szerintem teljesen normális reakció, semmi cikis nincs benne:)
2009. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azta de gyorsak vagytok:)Köszi a válaszokat akkor megnyugottam:D (am azt aminél azt írta vmeikőtök hogy nevetnek azt én se nagyon értem:D)
2009. márc. 27. 16:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vok,de én is rögtön benedvesedek egy csóktól,márha az olyan csók,hogy tényleg wow és főleg akkor ha naon naon ceri a párom:))
2009. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes:)


Nekem még akkor is ha a bnőm megfogja a kezemet..vagy elég ha ránézek és már....:)

2009. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Isteni a tudat, hogy én izgattam fel a párom...Szal nagyon nem ciki, inkább jól eső érzéssel tölt el...
2009. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!