Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a pszichologuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a pszichologusom arra hogy lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
Ő férfi, én nő, bele vagyok zugva es nagyon szeretnék vele szeretkezni legalább, de hogy mondjam el neki terápia közben adjatok valami tippeket hogy hozzam ezt fel hogy győzzem meg??mivel vegyem rá?
2009. márc. 26. 20:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
kérdezd meg csernus módra hogy bevállalja e?:D
2009. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell, hogy ábrándítsalak, nem fog szexelni veled. Nekem a pszichológusnőm tetszett de minden olyan témát és utalást azonnal hárított ami arra vonatkozott, hogy nem lenne ellenemre ha megdughatnám. :)


És ez így van rendjén, ugyanis doki nem kezdhet pácienssel, kirúgják érte.

Majd ha nem leszel a kezeltje akkor írj neki egy sms-t vagy valamit, hogy kezelések alatt kívántad mint az állat, jöjjön szexelni. :)

2010. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Odamész és elkapod a golyóit! Mindenképp tudni fogja, hogy nem közömbös számodra!
2010. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy mennyire kívánod. Nem azért mert lefeküdne veled, hanem a terápia szempontjából fontos, hogy tuidjon róla. Amúgy ezt transzferenciának hívják és minden második beteg belezúg a pszichológusába, pszichiáterébe, ő már nem hiszem, hogy meglepődne rajtam, nem te vagy az első, se nem az utolsó, aki beleesett.

Mint szakember, nem lehet veled semmilyen magánjellegű viszonya, de valószínűlegh ő nem is érez ilyet, rajtad kívül még minden második páciense szerelmes lehet bele. Akkor neki mindegyiket viszonoznia kellene?

2010. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
rajtam = rajta
2010. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!