Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a pszichologuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a pszichologusom arra hogy lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
Ő férfi, én nő, bele vagyok zugva es nagyon szeretnék vele szeretkezni legalább, de hogy mondjam el neki terápia közben adjatok valami tippeket hogy hozzam ezt fel hogy győzzem meg??mivel vegyem rá?
2009. márc. 26. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem válts pszichológust, mivel egy orvos nem hiszem, hogy lefeküdne a pácienssel, hacsak nem vetted volna rajta is észre, hogy kíván, meg stb. De szerintem hagyd.
2009. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Mikor mondod a problémáidat, akkor mélyen a szemébe nézel, és mondod, hogy rég szeretkeztééél... vagy ilyesmi.:D

Vagy finomabban... elmondod neki, hogy belezúgtál egy pasiba, de ő nem tudja, és félsz, hogy mit szólna hozzá... (mint a filmekben) :D

Sztem rá fog jönni, mire gondolsz...

De nincs vmi olyasmi szabály, hogy pacienssel nem kezdenek?:/

2009. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de van, de nem baj mert nekem akkot is ő kell.és ha onnantól nem járnék hozzá mint páciens akkor nem lennék már a betege... örülten kivanom a pasit teljesen belezugtam azt én is tudom hogy nem járna vsz velem de azert dugni csak megdugna.. de hogy adjam elő neki mit akarok??
2009. márc. 26. 20:37
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Hm...Mindenképp ha csak azért fog ellenkezni, mert a betege vagy, akkor mond neki, hogy nem kell annak lenned majd, ha megtörtént.

Pl. felveszel szoknyát, leülsz vele szembe és...elkezdtek beszélgetni...Te meg elkezded magad simogatni, de csak olyan szinten, hogy úgy tünjön meleged van(Ezt mondhatod is "jaj de meleg van":D), vagy a lábaidat tedd úgy, hogy belásson, csúsztasd föl a szoknyát. Ha ezután se veszi a lapot, mond neki, hogy sokat segítene, ha megdugna :-D . De ha veszi a lapot és nem lép, hagyd!

Első voltam.

2009. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
fizess neki dupla tiszteletdíjat...
2009. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ö sztk pszichologus te kis vicces:-) ingyen van, de fizetnék neki a sezxert ha ezen mulna de nem ezen mulik az biztos...:-)
2009. márc. 26. 21:06
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
"Szexhiányom van, nem segítenél rajtam?" És egy csábos mosoly.
2009. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ülj széttárt lábakkal vele szembe, miniszoknyába persze és ne legyen rajtad bugyi. Még jobb hatást érhetsz el ha nem borotválod odalent, a lábadat se!!! Hidd el be fog válni.
2009. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Stocholm-szindróma egy változata: mivel hatalmi helyzetben van hozzád képest, előfordulhat ilyen. Nem szerelemes vagy belé, csak ez történt.

Mivel pszichológus, ezt ő pontosan ismeri.

2009. márc. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát sztem azzal hogy nem borotválja nem jó hatást fog elérni hanem az ellenkezőjét.
2009. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!