Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmnek nem volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nem volt még sehogy sem orgazmusa. Mitől lehet? Segítség kellene de nagyon.

Figyelt kérdés
csiklói és hüvelyi sincs neki. pedig izgattam már szájjal is és kézzel is mindenhogy. Kb 4 hónapja élünk szexuális életet. De eddig sosem ment még el. Amikor én csinálom neki szájjal akkor is mindent megpróbálok.Pórbálom lassan,gyorsan érzékien próbáltam szívogatni a csiklóját. próbáltam hogy combjait végig puszilom aztán a puncia mellett végig nyalom szóval húzom az egészet és csak a végén kezdem el nyalni .Próbáltam újjazni, a gpontját megkeresni de azt sem találom neki pedig kerestem ahogy csak lehet. Eleinte azt hittem ,hogy én vagyok béna de aztán rájöttem hogy ennyire nem lehetek hozzá hülye. Kérlek segítsetek hogy mi lehet a baj. Mostanában valamivel jobb a helyzet mint eddig. De ilyen van hogy négy hónapig egyszer sincs orgazmusa? ( 17 centi körüli péniszem van és közepesen vastag) mindketten elsők vagyunk egymásnak.Kérlek segítsetek.
2009. márc. 26. 15:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De nem szereti ha közben a csiklóját izgatom.próbáltam már de mindig elveszi a kezemet. :(
2009. márc. 26. 15:54
 12/20 anonim ***** válasza:
Fuss neki lassan, ne erőltesd, ne az orgazmus legyen a cél, csak a kényeztetés. A nőknek nagyon fontos hogy kényelmesen érezzék magukat, olyan tudatalatti dolgok is bezavarhatnak amikröl még ő se tud, bizonyosodj meg róla hogy kényelmesen érzi magát veled. A másik meg tényleg csak az hogy elmondja neked mit szeret és te azt gyakorolod. A zuhanyrózsárol meg annyit hogy jobb ha leszokik róla, én azt hallottam hogy az erős ingerhez hozzászokik a csiklója és te nem tudod meghozni azt a szintet, így nem is fog elmenni.
2009. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

megint én vagyok, a csiklós tippes :D

lehet fáj neki, ahogy hozzáérsz neki. nekem is fáj ha közvetlen megnyomják. próbáld a felső részét, ha mégis elveszi a kezed, csinálja magának.

csókolgasd, simogasd.. de néha durvulj be :D

2009. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti ha a csiklóját símogatod, szerintem még nem érett a szexre.
2009. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
de a zuhanyrózsát tényleg kerülnie kéne, főleg ha erősen jön a víz... elronthatja vele a szexuális életét.
2009. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy ne csak zuhanyrózsával izgassa magát egyedül, hanem az ujjaival!
2009. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ITT A BAJ

zuhanrózsára NEM szabad rászokni,mert mellékhatása az,hogy nem tud elmenni.vicc NÉLKÜL

megszokja neki ott lent,hogy azzal izgatja magát és te nem fogsz tudni számára hasonlót nyújtani :S

ne csinálja azt

2009. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerencsés vagyok... iszonyat hamar el tudok menni,jó pasim van és nagyon ügyes. Ahogy olvastam a kommenteket te is hasonló kaliber lehetsz ( odaadó stb) Szóval tényleg csak az a gond, hogy a zuhanyrózsa nem jó választás és mást meg nem csinál.

Nekem egyszer volt olyan is, hogy a mellemet izgatta és attól is elmentem. De az már megint teljesen más. Mondjuk másfél év kellett hozzá, hogy ezt a szintet elérjük, összeszokjunk stb.

Az meg egyébként becsülendő, hogy legalább nem játssza meg (; sok sikert!

2009. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Uhm,hát nehéz helyzetben vagy:S

Nos akkor a csikló tabu,mellette?Nekem pölö,de gondolom másoknak is,egy picurit lejjebb a kisajkak mellett is izgató,próbáld ott is;)

Am nem lehet h stresszel?mert pölö emlékszem nekem sem volt semmi az első pár alkalommal:SUtána meg úgy megvadultam,hogy le sem lehet állítani.Esetleg nem lehet,h már uncsi neki az ágy?Mondjuk milyen pózban szoktátok,bocsi,pózokban.Mert az sem mindegy.Vagy kérd meg,h ő simogasssa a csiklóját közben,vagy csókold végig az ero pontjait,hátha attól mégjobban beindul,vagy az is lehet,hogy egy kis vadságot akar,bilincs,bekötöd a szemét nemtom...

Én szorítok neked,mert tudom milyen rossz egy srácnak ha látja h a lány nem megy el:S

2009. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én 4 évig zuhany rózsáztam minden nap. Azóta szoktam le róla, hogy a Párom ugyanazt az érzést tudja adni, sőőőőőőőt még sokkal jobbat. Szóval a lényeg a pasinak is kell hozzá értenie. Eddig akikkel voltam még orgazmus közeli állapotban sem voltam, s az ilyen szexek után alig vártam hogy a zuhanyrózsámhoz visszatérjek.

Azóta az orgazmushoz egyáltalán nincs szükségem rá.

22/L

2009. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!