Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmnek nem volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nem volt még sehogy sem orgazmusa. Mitől lehet? Segítség kellene de nagyon.

Figyelt kérdés
csiklói és hüvelyi sincs neki. pedig izgattam már szájjal is és kézzel is mindenhogy. Kb 4 hónapja élünk szexuális életet. De eddig sosem ment még el. Amikor én csinálom neki szájjal akkor is mindent megpróbálok.Pórbálom lassan,gyorsan érzékien próbáltam szívogatni a csiklóját. próbáltam hogy combjait végig puszilom aztán a puncia mellett végig nyalom szóval húzom az egészet és csak a végén kezdem el nyalni .Próbáltam újjazni, a gpontját megkeresni de azt sem találom neki pedig kerestem ahogy csak lehet. Eleinte azt hittem ,hogy én vagyok béna de aztán rájöttem hogy ennyire nem lehetek hozzá hülye. Kérlek segítsetek hogy mi lehet a baj. Mostanában valamivel jobb a helyzet mint eddig. De ilyen van hogy négy hónapig egyszer sincs orgazmusa? ( 17 centi körüli péniszem van és közepesen vastag) mindketten elsők vagyunk egymásnak.Kérlek segítsetek.
2009. márc. 26. 15:43
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
19/F és 17/L
2009. márc. 26. 15:45
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha nem maszturbál, akkor ne csodálkozz a dolgon. A probléma megoldása az lehet, ha sokat masztizik, kitapasztalja, mi hogy jó, majd megtanítja neked és mehet a közös móka...Ennek kéne az 1. lépésnek lennie...Szenvedhetsz te akármeddig, ha a száját nem nyitja ki, mi hogy jó...
2009. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
bocsánat. velem nem volt még orgazmusa. egyedül már volt neki. de mégsem tudja elmondani hogy hogy jó neki mert csak zuhanyzásnál szokta csinálni zuhanyrózsával.
2009. márc. 26. 15:48
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

17 éves még gyerek. necsodálkozz h nincsen orgazmusa..

próbálkozz 20on évesnél nefélj szabályosan le spriccol majd..^^

2009. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire odaadó vagy, nem hiszem hogy benned van a hiba. Barátnőd el tud lazulni rendesen? Szokott maszturbálni a párod? Akkor jó neki? Ha igen, vezessen rá, hogy mi a jó neki. Csiklói orgazmussal próbálkozzatok először. (F)
2009. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Néha szokta egyedül csinálni és akkor jó neki. de nem simogatni szokta magát hanem csak zuhanyzásnál szokta csinálni.
2009. márc. 26. 15:52
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy jó pasitól már simán lehet orgazmusa. :)
2009. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Hidd el elég jó pasi vagyok és nem nagyképűségből mondom. De igen lehet hogy ez a baj.
2009. márc. 26. 15:53
 9/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gátlásos kicsit...először ismerje meg a saját testét, símogassa magát és rájön, mi a jó...
2009. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
legyetek vadak, különböző helyeken. én 16 vagyok, imádok szeretkezni a párommal, majdnem mindig el is érem az orgazmust. szex közben izgasd a csiklóját, akár magának is csinálhatja. szuper lesz :D
2009. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!