Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan öljem meg a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öljem meg a szexuális vágyam? Fog. Gátlót szedek, az vmivel lentebb nyomta a libidóm, de nem eléggé.

Figyelt kérdés
A barátom 3 hónapja elhagyott, de én kívánom a szexet. Nem, a masztizás nem elég...És nem, nem kell másik pasi. Nekem ő kell...Nem állok készen lelkileg új kapcsolatra. Semmi értelme belevágni, mert még mindig róla álmodok, mert őt szeretem...A másik fiút meg nem akarom becsapni.
2009. márc. 26. 15:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én inkább azért irnék hogyan nőpveljem a libidómat:D
2009. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
előttem szólónak: egy jó szexpartnerrel.. :)
2009. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

esetleg menj te hozza!

de ha semmi eselyed nincs mar, inkabb probald magad tultenni rajta. 1 ideig zarkozz magadba, zard le a dolgokat. utana meg jarj el mindenfele baratokkal, ismerkedj uj emberekkel. nincs ertelme 1 halott kapcsolatba kapaszkodni. csak ido es energia pocsekolas. ha nincs eselye, tedd tul magad rajta. nem lesz konnyu. de muszaj.

2009. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

16:06

már sajnos annyira lecsökkent hogy nem is izgulok fel,,,,

2009. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17:47: Hány éves vagy??
2009. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok és már nem is nedvesedek be.
2009. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mióta szedsz fogamzásgátlót? Nekem 2 év alatt olyan szinte kinyírta a libidóm, hogy havi egy szex is sok. Gyakorlatilag soha többé nem csinálnám, akkor lenne a legjobb. Pedig régen szerettem a szexet,nagyon is. Voltam orvosnál, próbáltam a tabiabbahagyást, mindegy, semmi nem segít. Örülj neki,hogy van libidód! Ne kívánd,hogy eltűnjön vagy kevesebb legyen, mert talán megtörténik. Nálam sajnos ez van.....
2010. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!