Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan öljem meg a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öljem meg a szexuális vágyam? Fog. Gátlót szedek, az vmivel lentebb nyomta a libidóm, de nem eléggé.

Figyelt kérdés
A barátom 3 hónapja elhagyott, de én kívánom a szexet. Nem, a masztizás nem elég...És nem, nem kell másik pasi. Nekem ő kell...Nem állok készen lelkileg új kapcsolatra. Semmi értelme belevágni, mert még mindig róla álmodok, mert őt szeretem...A másik fiút meg nem akarom becsapni.
2009. márc. 26. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell megölnöd a szexuális vágyad! Próbáld visszacsábítani a barátod! Addig is létesíthetsz csupán szexuális kapcsolatot mással. Ez nem becsapás, ha az elején letisztázzátok. Én is így vagyok a vágyaimmal, csak éppen férfi vagyok.
2009. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3 hónap nem elég? Ott a gond, nem a szexuális vágyaddal. 3 hónap után csodálkozol, hogy nem bírod?
2009. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem sikerül visszacsábítani, próbáltam...Többek között a távolság ölte meg a kapcsolatunkat :(

Ő vette el a szüzességem, nagyon kötődöm hozzá. Más pasi, kaland szóba sem jöhet, én nem vok olyan könnyűvérű. Szex csak kapcsolatban jöhet szóba, de az meg nem megy, mert nem állok kész lelkileg...

2009. márc. 26. 15:16
 4/17 anonim ***** válasza:
Temetkezz munkába, tedd magad hasznossá önkéntes munkában. Akkor nem fog az exedre gondolni.
2009. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja, jó lenne...Csakhogy 1 éve munkanélküli vagyok...
2009. márc. 26. 15:30
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem hogy meg kéne ölnöd a libidódat. Örülj neki hogy egészséges mértékkel jutott belőle, sokkal rosszabb a másik véglet, ha sose kívánod a szexet.


Próbálkozz meg egy szeretővel. Nem egy párkapcsolat, de pont ilyen esetre találták ki, mikor lelkileg még nem állsz készen egy új, komoly kapcsolatra, de a szexre már sokkal hamarabb igényed van. Ha az elején tisztázzátok egymástól mit szeretnétek, akkor teljesen korrekt dolog, és legalább mindketten tudjátok mit várhattok egymástól (mondjuk az a része rizikós tud lenni hogy ki mennyire tudja betartani, hogy nem kötődik érzelmileg, de részedről biztos menni fog ha még másra gondolsz).

Én is hasonlóan nagy libidóval vagyok megáldva, voltam hasonló kapcsolatban egy szakításom után, és bevált arra az időre.


Mindenek felett pedig járj nyitott szemmel. Könnyen megeshet, hogy bár most úgy érzed nem állsz készen másra, de bármikor felbukkanhat valaki, akitől olyan érzésed lesz hogy ez hülyeség volt, és beleszeretsz, utólag pedig nem is fogod érteni hogy mit gondolhattál anno. Szóval fel a fejjel!


21/f

2009. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Félreértesz...Nálam szex nincs érzelem nélkül...Tehát se állandó szerető, se 1éjszakás kalandok nem jöhetnek szóba...Én az a típusú lány vagyok, akinek a kapcsolat is csak akkor megy, ha érzelmek vannak, ahogy a szex is...

Az a helyzet, hogy a szakítás óta 1x találkoztunk az exszel...Persze nem bírtuk ki szex nélkül...De ennek több, mint 1 hónapja...És sehogy nem tudom rávenni az újabb talira, mert lusta eljönni hozzám (160 km)...Próbáltam elcsábítani...Azt mondja kíván és szívesen szeretkezne...Mégsem mozdul rám...

2009. márc. 26. 15:44
 8/17 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én is a szeretői kapcsolatot tudom ajánlani... elvégre az is egy kapcsolat, nem egy alkalomra szól. Ha a maszti nem elég, akkor pedig nincs más megoldás. Én is ilyen kapcsolatot keresek, mert volt már hasonló, és nagyon jó tud lenni! A vágyaid kielégülnek, sokkal jobban fogod érezni magad. (F)
2009. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elöbb-utóbb úgyis új pasid lesz, most meg törődj mással, sajna ez van.
2009. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha már elhagyott, csak egy szexért én se utaznék 160 km-t, amikor megkaphatom helyben is.
2009. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!