Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közben a barátnőmböl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben a barátnőmböl ilyen fehér színű sűrű valami folyt ki, mi lehetett az?

Figyelt kérdés

10 perc után észrevettem h mindenhol ilyen sűrű tiszta fehér krémszerű vmi volt,énis tisztaolyan lettem, de ilyen még sosem volt,pedig régóta vagyunk már együtt, nemtudom h milehetett az de én már a gondolatától rosszul leszek hogy úgy képes voltam szexelni vele,mert akkor nemfoglalkoztam vele, de így utólag belegondolva... háát....annyi biztos h egy jóidőre elment a kedvem az egésztől:S Valaki tud vmi tippet adni h milehetett? Vmi fertőzés(ha az akkor azt ezekszerint már énis elkaptam) vagy ez másvalaminek is lehet a jele? segitsetek lécci 24/F

Sőt még aztsem tudom h egyáltalán rákérdezzek e tőlle erről,vagy hogy hogyan tegyem azt:S


2009. márc. 26. 13:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Na még a végén kiderül hogy ez csak 1 "jó" dolog volt:) De akkor ugy ott hirtelen persze h rögtön rosszra gondoltam, amugy az ilyen "szánalmas vagy " meg stb dumákból kössz nemkérek...ha tudtam volna a dolgot akkor ugye itt nemkérdeztem volna rá,nem? Honnan tudtam volna h miez ha csak elöször történt ilyen? Aki érthetően, normálisan leirta a dolgot nekem annak köszönöm:)
2009. márc. 26. 13:45
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerihntem nincs miélrt aggódnod..belőlem is jött már ki ilyen dolog,sűrű fehér,és sok,nem az a hagyományos átlátszó csúszós izgalmi váladék. Szerintem azért lehetett mert nagyon élvezte a barátnőd a szexet.
2009. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
17%

Nem "g-pontos" orgazmus, nem voltál ügyes. Olyankor a váladék átlátszó...


Én inkább valami fertőzésre gyanakodnék, sajnos nekem is volt ilyen, persze közel s távol nem volt orgazmus (innen is merem állítani, hogy nem az :)) Elmentem orvoshoz, kaptam gyógyszert és láss csodát, már semmi ilyen nincs.


Drága Kérdező, Te "felnőtt férfi"! Ha ilyen miatt megundorodsz a barátnődtől... Akkor inkább lány közelébe se menj :D


Ja, nincs minden nőnek fehér folyása. Mert ez nem természetes! Lányok, ennyit sem tudtok? Nem ismeritek a női/saját testeteket?

2009. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
De teljesen természetes.Szerinted csont száraz a méhszáj és a hüvely az egész ciklus alatt?Hogyan tisztul akkor?
2009. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%
A hüvelyváladék teljesen más dolog, nem egyenlő a folyással...
2009. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%
Egészséges mennyiségű,állagú és szagtalan hüvelyváladékot FOLYÁSNAK is nevezzük,de nem kóros folyás,hanem élettani. Szerintem nem kellene kötekedned,vagy ennyire unatkozol?:S
2009. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Véleményírás = kötekedés???


Miért nem fordultok ilyenkor orvoshoz? Ahelyett, hogy minden folyásra ráhúzzátok, hogy ez még egészséges, mert nekem pont olyan van. Kérdezz meg egy orvost... majd megmondja neked az igazat. :)

2009. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%

Most hogy így írjátok, nekem is volt egyszer egy ilyen, még meg is ilyedtem mert hirtelen azt hittem a gumi szakadt ki, mert teljesen más színű és állagú is volt mint amilyen szokott. Még le is csekkoltam h tényleg tutira nem szakadt-e ki, de nem. Szal annyi volt hogy nagyon élveztem az egészet, és most így reagáltam rá :)

Szal nyugi, tuti nincs nálatok se semmi baj ;)

2009. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen, jött az a bizonyos fehér izé :D ne aggódj, az hormonfüggő és persze szexfüggő. úgy értem h milyen élvezeteket él át a lány. szal ne aggódj, és ne undorodj az ilyenektől.. barátom is kicsit meglepődött mikor először látott ilyet. ez természetes. de az undor az nem.
2009. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nem,a véleményírás nem egyenlő a kötekedéssel.


Lányok, ennyit sem tudtok? Nem ismeritek a női/saját testeteket?(--ez viszont mi ha nem provokáció?


Mindegy is.Járok rendszeresen nőgyógyászhoz,nincsen semmilyen fertőzésem.

2009. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!