Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közben a barátnőmböl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben a barátnőmböl ilyen fehér színű sűrű valami folyt ki, mi lehetett az?

Figyelt kérdés

10 perc után észrevettem h mindenhol ilyen sűrű tiszta fehér krémszerű vmi volt,énis tisztaolyan lettem, de ilyen még sosem volt,pedig régóta vagyunk már együtt, nemtudom h milehetett az de én már a gondolatától rosszul leszek hogy úgy képes voltam szexelni vele,mert akkor nemfoglalkoztam vele, de így utólag belegondolva... háát....annyi biztos h egy jóidőre elment a kedvem az egésztől:S Valaki tud vmi tippet adni h milehetett? Vmi fertőzés(ha az akkor azt ezekszerint már énis elkaptam) vagy ez másvalaminek is lehet a jele? segitsetek lécci 24/F

Sőt még aztsem tudom h egyáltalán rákérdezzek e tőlle erről,vagy hogy hogyan tegyem azt:S


2009. márc. 26. 13:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Hogyha máskor nem folyik neki csak akkor amikor szexeltek akkor az nem fertőzés.Inkább olyan mint nektek pasiknál a sperma.De ezért nem kellene megundorodnod tőle mert ennyi erővel fordítva is lehetne!!!Szerintem amugy finoman rákérdezhetsz.De ő természetesnek vette?
2009. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De hogyha csak akkor folyna mikor szexelünk, akkor az eddig vagy száz után miért csak most látok ilyet elöszőr...:S
2009. márc. 26. 13:08
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem minden nő képes erre, és főleg nem minden aktusnál. Amennyiben tényleg az volt akkor semmi gond. Fertőzésnél meg azért nincs ilyen mennyiségű folyás.
2009. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal menstruáció alatt is sexelünk, ő mégse undorodik meg tőlem, neked meg emiatt nincs is kedved újra szeretkezni a barátnőddel? Érdekes vagy... ha tényleg a sex váltotta ki, akkor inkább örülnöd kéne hogy egyrészt a barátnőd képes ilyenre, másrészt meg akkor az azt jelenti hogy nagyon ügyes voltál és neki meg nagyon nagyon jó volt.

Ha fertőzéstől lenne az meg nem ennyi és nem ilyen lenne, szal nyugi!

2009. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én nemugy gondoltam h undorodok tőlle, hanem csak mert hallottam már jópár dolgot a fertőzésekről...és mivel ott irnak ilyen fehér vmiről,és ezért nemtudtam másra gondolni, nőgyógyász meg nemvagyok...ezért is kérdeztem meg itt hogy hátha közületek tud erről konkrétan valamit:) Amugy köszi az eddig válaszokat:)
2009. márc. 26. 13:28
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom amúgy hogy hogy védekeztek, de vannak ilyen antispermicides kúpok, nem lehet hogy csak kipróbált egy ilyet a barátnőd és az folyt ki? Mert sokan mondták róla hogy kenődik az össze-vissza...

De legegyszerűbben úgy kapsz választ, ha megkérdezed a barátnődet szerintem. Pláne ha legközelebb is ez lesz, mert így x idővel a dolog után vicces lenne felhozni, hogy ekkor és ekkor mikor sexeltünk, tudod, mi volt az a cucc ami... érted :D Legközelebb rákérdezel és megoldodik a rejtély :)

2009. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

először is a fertőzésekről:

fehér folyása minden lánynak van. ha valaki elkap egy fertőzést, ennek változik meg az állaga, a színe. de nem szex közben jön ki belőle csak úgy hipp hopp, hanem ugyanúgy mint a rendes folyása, csak más a jellemzői.

akkor mi lehetett? a g-pontos orgazmus ejakulációt okozhat néhány nőnél :) szóval ügyes voltál:)

2009. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ja tényleg ezt elis felejtettem irni legfelül h nemhasználtunk ilyen kúpot, mert tudom h attól tényleg lehet ilyen, de most azt nemhasználtunk:)
2009. márc. 26. 13:38
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Ne ijedj meg sztem ez nem fertőzés.pont a héten törtétn veelm is yilen,belőlem is yilen cucc jött,először azthittük nem belőllem jött hanem kilyukadt a gumi,de nem.ÉN voltam.és ez azért van mer naon élvezte és jó volt neki a szex...sztem
2009. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor nekem is undorodnom kéne a spermától??? Szánalmas vagy...A barátnődnek valsz hüvelyi/G-pontos orgazmusa volt, te meg undorodsz tőle...Más meg a 2 kezét összetenné, ha így juttathatná csúcsra a barátnőjét, te meg undorodsz tőle...Basszus, 24 évesen ennyi eszed legyen...A gumit meg azért találták ki, hogy megelőzd a fertőzéseket, ha van. Hallottál már róla?
2009. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!