Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A melegek hogyan szeretkeznek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek hogyan szeretkeznek? Csak egyikőjük veszi át a pasi szerepet, vagy mind ketten csinálják a másiknak?

Figyelt kérdés
nem gúnyolásból kérdem, csak érdekel.
2009. márc. 24. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
13:50-es, senki nem állította, hogy nem vagy jó ember, azt gondolsz a homszexuálisokról, amit akarsz. Bár ez a rendkívül kultúrált hozzászólás erősen árulkodott az intelligenciádról.
2009. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11%
20:24-es a nagyon intelligens hozzászólás azért volt, mert lepontozták az előző hozzászólásom, mert ki mertem jelenteni azon a nagy arcomon, hogy nem szeretem a péniszimádó "férfiakat"...Bár igaz, durva kifejezés a férfi, de hirtelen nem találtam más, nem sértő kifejezést...
2009. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
uhh nemgondoltam hogy ilyen nagy veszekedés lesz a kérdésemtől :S hát amúgy szerintem nem kéne senkinek sem szidni a másikat, ez az oldal azért van mert a véleményünkre kíváncsiak az emberek, és mindenkinek más a véleménye mindenről. az embereknek nem a másságot kell elfogadni, vagy hogy ell kell fogadni, hanem azt a tényt hogy mindenkinek más az izlése és a véleménye. Én mindkettőtökkel eggyet értek, engem nem zavarnak a melegek, avagy a lezbik, mindenkinek joga van azt szeretni akit akar, bár aláírom szokatlan számomra ez a dolog, valahogy nemhiszem hogy jól érezném magam egy lezbikus pár mellett, bár érdekes hogy csak a nőket, a férfiak nem zavarnának, és ez is valószínűleg azért van így mert hetero vagyok, a saját neműeket nemtudnám elviselni magam mellett egy buliban, de egy pasi párt meg igen, mert hát nemtom, nah megmagyarázni, vagyis csak így tudtam xD rem érthetően írtam le. vagy még max annyit tudok hozzáfűzni hogy lehet azért lennék kellemetlen helyzetben mert félnék hogy rám másznak vagy tapiznak, az valahogy nemjönne be egy csajtól, szal szerintem ezért is írta a kommentelő hogy ő nem szereti a homosexuálisokat mert biztos nemtűrné meg maguk mellett, ezért még nem kell elítélni senkit, bár meg kell mondanom kicsit tényleg lehett volna finomabban közölni ezt a vélemyént. Már nekem volt sértő az egész nemhogy mégha egy homosexuális olvasta volna.
2010. jan. 31. 21:19
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!