Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A melegek hogyan szeretkeznek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek hogyan szeretkeznek? Csak egyikőjük veszi át a pasi szerepet, vagy mind ketten csinálják a másiknak?

Figyelt kérdés
nem gúnyolásból kérdem, csak érdekel.
2009. márc. 24. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
nekem volt egy meleg ismerösöm, ö azt meselte nekem, hogy ez teljesen valtozo: van aktiv fel (vagyis, akinek nem csinaljak, de ö csinalja), vn passziv fel (aki a "befogado"), illetve konkretan ez a szemely pl olyan volt, hogy is-is, es ez igaz, mind a konkret aktusra, mind az oralis kielegitesre.
2009. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Összeállnak 10en, körbe állnak, és egymásnak csinálják...
2009. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
96%
Vannak olyan párok akiknél megvan hogy kinek mi a szerepe. Van ahol meg mindketten szeretik csinálni a másiknak. Szóval változó.
2009. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem a passzív pont azért passzív mert nem csinál "semmit" az aktiv meg a befogadó. De lehet hogy tévedek :-S
2009. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

Vannak olyan párok? Pff...Gyerekek...Tudom, hogy manapság divat homárnak lenni, meg tolerálni kell a másságot, de akkor is...Hogy lehet 2 kanra azt a szót használni, hogy pár???

Egyre jobban fajul el ez a világ...Nem elég, hogy gazdasági válság van, még az erkölcsi normát is tönkre kell tenni...23/F

2009. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Az erkölcsi norma az hogy nem szidjuk és nem itéljük el azokat akik bármiben mások nálunk...
2009. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
90%
Figyelj... egy pár nálam azt jelenti hogy 2 ember aki szereti egymást. Ez lehet akár 2 pasi, vagy 2 nő is. Nincs ebben semmi rossz, nem ártanak vele senkinek.
2009. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%

Ide vezet az a fene nagy liberalizmus....

Börtönbe mindegyikkel! Ott aztán élvezhetik a seggbekukit.

2009. márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

21:27-es vagyok...Egyet értek az utolsó hozzászólóval... Amúgy meg lepontoztatok, ezzel is bizonygatni akarjátok, hogy ti mennyire toleránsok vagytok? Csak röhögni tudok... A végén még a pedofília is természetes dolog lesz???

Lassan oda jutunk, hogy nem a buzák, hanem a heterok nem házasodhatnak, mert az gusztustalan lesz, hogy egy férfi egy nőbe helyezze a szerszámát... Aztán mehetünk mi is felvonulni, míg ti otthon szopogatjátok egymás f*szát kocsög kis búzák!

De am ez tetszik, ennyit a társadalomról, itt van ez a pl. le lettem pontozva, mert elmondtam a véleményem ezekről a kriptatöltelékekről, mert nem tudom tolerálni a "MÁSSÁGOT"...Akkor már nem is vagyok jó ember? Nem tudom mit tehetnék...Tanácstalan lettem...Kövezzetek meg bazzeg, száradjatok meg, de én akkor sem fogom elviselni ezeket a fattyúkat!!! Köpnivaló csürhe az egész homár társadalom, rendesen kib*szott veletek a természet, de kelletek erre a világra, hogy a magamfajtának wc papír legyetek! 23/F

2009. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Ide jutott szép hazánk. Liberalizmus, köszönjük...
2009. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!