Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ha megtetszene nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megtetszene nektek egy 21 éves srác, szívesen össze jönnétek vele, de kiderülne, h még nem volt párkapcsolata, 0 tapasztalat, csók se stb, sokat romlanának az esélyei?

Figyelt kérdés
Ugye mégis csak több vele a macera, nincs tapasztalata, az elején nem bírja sokáig az ágyban, stb. Félreértések elkerülése v: 21, f
2009. márc. 24. 01:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazi kihivas lenne! :D

Szoval lenne eselye!

2009. márc. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten örülnék egy ilyen pasinak, nem hiszem hogy a lányok az alapján választanak hogy kinek mennyi tapasztalata van. Az első barátom is hamar belejött a dolgokba, én voltam neki az első, 20 éves volt akkor. Semmi gond nem volt vele:)


24/L

2009. márc. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek el kell kezdenie valamikor, nemde? És a kimondottan hozzád szoktatott kutya még jobb is, mint a másoktól átvett.
2009. márc. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon örülnék neki. Még szerencse, hogy te nem azt kérdezted, ciki-e... :D Csak annyi, hogy azért ne nekem kelljen a parancsnoknak lennem. :)

majdnem18/L :D

2009. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én barátom 16 éves volt, mikor összejöttünk, 0 tapasztalattal (a mai világban már ez is nagy szó 16 évesen szerintem). És imádtam, olyan kis aranyos volt, szinte "vigyázni" kellett rá :)))) Aztán ma már inkább én érzem magam tapasztalatlanabbnak mellette, nagyon ráérzett a dolgokra ;) De jó visszaemlékezni azokra az időkre, mikor még csak "kisgyerekként" közeledtünk egymáshoz, nagyon aranyos volt. Szóval semmi baj nincs azzal, hogy 0 tapasztalat, senki se születik 30 éves élettapasztalattal ;)
2009. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

haaat ez azert a pasitol is fugg.


nekem igy automatikusan 1 volt osztalytarsam jutott eszembe. kicsit nagydarab, de nem kover csak "husi" kicsit eger-kepu (szerintem) es maniaja az ocska Arojanak a szerelese (egesz nap a garazsban van, nyakig a degenyegben) es mikor kivetelesen nem ezt csinalja akkor is vmit butykol. azonkivul amugy figyelmes, sizik, bicajozik, kirandul. de en ilyenkor mindig elgondolkodok h ha eddig nem volt csaja annak valoszinuleg oka van. mintha nem igazan erdekelnek a csajok. es hat o se erdekli a csajokat. nem tudom mi votl hamarabb, a tyuk vagy a tojas. de nemreg arra az elhatarozasra jutott h o meteorolohus lesz es honapokig fog egyedul gubbasztani 1 megfigyeloallomason 2000m-en.


nna mind1. csak azt akartam szemleltetni h a pasitol fugg. ha amugy helyes, jol erzem magam vele, el tudunk beszelgetni, hulyeskedni, stb 1 szoval passzolunk es van koztunk az a bizonyos valami a levegoben akkor nem zavarna, sot, lehet h meg orulnek is h "bontatlan darabot kaptam"

2009. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi. Mindenbe bele lehet tanulni elég hamar :)
2009. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyen cuki. egyedül az zavarna, h nem érezném magam annyira "biztonságban" vele, mmint az ágyban, de ettől függetlenül szerintem nem ez rontana az esélyein.
2009. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Szerintem sincs azzal semmi baj, ha még nem volt kapcsolatod. Meg lehet mondani a lánynak is nyugodtan. De (szerintem) az fontos, hogy ne legyél nagyon félénk, tutyimutyi, inkább vállalkozó kedvű és kíváncsi:)
2009. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem attól tetszik valaki,h volt-e és kivel volt kapcsolata.Számomra sokkal fontosabb az,hogy a pasi ne egy tahó bunkó,hanem egy romantikus megértő és kedves ember legyen.Ha ez meg van benne akkor nem is gondolkédnék rajta tovább,hogy járjak-e vele.Mert mi van ha van egy bunkó érzéketlen paraszt akinek 21 évesen már 50 nője volt..semmivel sem jobb egy ilyen mint egy olyan mint te:)úgyh fel a fejjel,biztos,h nem ez miatt nem fognak veled összejönni a csajok:) legalábbis szerintem...
2009. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!