Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk. Akkor is szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Akkor is szoktatok maszturbalni, ha a baratnojuk minden masnap, esetleg többször is kielegiti? 19 vok, a baratom 20.

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 22:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
68%
Megin lehet hogy nem ez a legokosabb válasz, de én gumi helyett inkább kiverem.
2009. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De nekem nem jött be a tabi, es nem akarok ugy elni h allandoan depis vok. ezt a pasim is megérti. azt mondta h többet ér neki az ha jokedvu vok, mint az h gumi nelkul szexelhetunk.
2009. márc. 23. 22:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Az en baratom azota nem csinalja amiota egyutt vagyunk. Azt mondta,hogy en minden teren kielegitem vagyait. Akkor felesleges. Es csak hetvegente talalkozunk.
2009. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Éron91 ***** válasza:
Nem éltek együtt nem lehetsz vele mindig ott mikor rájön hogy szexelne tehát ilyen téren ez nem abnormális. Elfogadott és az emberek 90%-a ezt csinálja még ha tagadják is. Vannak 1ütt élő párok akiknél ez szintén normális, ez egyénfüggő kinek mi fér bele. Én mondjuk apalból kevés önkielégítést végzek ezért ha van olyan nő akivel aktív szexuális életet élek nem nagyon nyúlok magamhoz,de van akinek a napi 3szex után ha hazamegy és külön alszik a barátnőjétől még 1-2x ki kell vernie. Nem arról szól hogy nem vagy neki elég hanem nem lehetsz ott mellette 0-24ben és pöröghetsz a farkán ha épp megkívánja...
2017. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!