Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk. Akkor is szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Akkor is szoktatok maszturbalni, ha a baratnojuk minden masnap, esetleg többször is kielegiti? 19 vok, a baratom 20.

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 22:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
jaj.. baratnotok. bocs. csak mar nagyon keso van :))
2009. márc. 23. 22:15
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kiváncsi lennék!! Én 24/l barátom 23
2009. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert engem nagyon zavarna, ha ezt megtudnam a baratomrol. :S
2009. márc. 23. 22:16
 4/14 anonim ***** válasza:

Amikor a parommal nem laktuk egyutt akkor tobbszor mondta, hogy... de azota semmi gond amiota egyutt lakunk amugy 30 es 31 evesek vagyunk

Ja! Engem nem zavart inkabb azt csinalja minhogy megcsaljon :D

2009. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Jókor kérdeztél, most pont nem maszturbálok.. Más nevében nem beszélhetek, de én még többnejűség esetén sem adtam fel eme lehetőségét az önálló örömszerzésnek, nem beszélve arról, hogy szépen fejleszti az alkar izmait.. Engem az érdekelne, hogy téged ez miért zavar? Nem elégít ki téged? Kisebbrendűségi komplexusod, netán vallási eredetű fóbiád van?
2009. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, csak félek h nem vok elég neki. ha erre van szüksége, akkor nem vok elég neki.. nem? es en szeretnék neki mindent megadni.
2009. márc. 23. 22:29
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

a párommal rendszeresen élünk szexuális kapcsolatot, akár 1 nap többször is eljuttatjuk egymást a csúcsra.nekem is nagyon jo és a páromnak is,ebben biztos vagyok, s mégis tudom h ezen kivül maszturbál.nincs ebben semmi...egyépként én is ezt teszem...

17L

2009. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

bocsi:rendszeresen van szexuális kapcsolatunk...igy helyesebb:)

17L

2009. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Ha úgy érzed, nem vagy elég neki, akkor kb. mindegy, hogy mit csinál, ezt hívják asszem kisebbrendűségi komplexusnak, nemde..?
2009. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk mostanaban panaszkodott h regebben többet voltunk egyutt. de a libidom a fog. gatlo miatt ment szinte minuszba.. azota abbahagytam a tabletta szedését, es attertunk gumira. most mindig van szex, amikor csak eljön. szoval sztem eleg kellene h legyen. vagy nem?
2009. márc. 23. 22:46
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!