Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen volt első szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt első szexuális élményetek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék mert még nem feküdtem le a barátommal, és őszintén félek ettől a dologtól és gondoltam megkérdezem nektek milyen volt hátha bátorodok ezáltal:)

Mondják hogy fáj, ez is visszariaszt egy kicsit a dologtól...

Légyszi segítsetek:)

köszi


2009. márc. 23. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok, még annyit, hogy az előttem szólónak igaza van, minél többször lesztek együtt, annál jobb lesz és tanuljátok meg egymás testét, kinek mi az ami jó vagy kevésbé jó és hangolódtak majd egymásra.

Egyébként mikor már nem voltam szűz, az első együttlét mással sem volt igazán 100%-os (nem azért mert fájt volna), hanem még nem ismertük annyira egymást-egymás testét. Aztán egyre jobb és jobb lett/lesz:) Ez igaz sztem minden kapcsolatra, akár az első, akár 2. pasiról van szó stb..

2009. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Én nem emlékszem. Az akkori párom jól leitatott(persze nem kellett noszogatni), és nem emlékszem semmire. Mire felébredtem,csak azt láttam,hogy véres minden(bocs a kifejezésért). Igazából bánom,hogy nem "élhettem" át úgy az elsőt, meg nem is,mert legalább nem éreztem,h fáj.
2009. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
semmi ilyesmi nem volt, átlagos és jó volt az első :)
2009. márc. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

hát én 17 éves vagyok és 8 hónapja vagyok együtt a barátommal. de még úgy kimondottan nem volt semmi, annyi hogy felül levetkőztünk...

de én őszintén szólva félek az elsőtől:S a fájdalom meg minden...

2009. márc. 25. 15:22
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!