Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen volt első szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt első szexuális élményetek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék mert még nem feküdtem le a barátommal, és őszintén félek ettől a dologtól és gondoltam megkérdezem nektek milyen volt hátha bátorodok ezáltal:)

Mondják hogy fáj, ez is visszariaszt egy kicsit a dologtól...

Légyszi segítsetek:)

köszi


2009. márc. 23. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem fajt de olyan semmilyen volt, vartam, hogy vege legyen :D Igaz mar reg volt!

32L

2009. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
63%
Nekem rossz vissza emlekezni is ra.14 voltam nagyon fiatal meg is bantam nagyon,de egykicsit fajt,arra emlekszek,hogy a gyerek gyorsan elment,de amugy semmi.ja es utana szet is mentunk.Milyota vagytok egyutt,es hany eves vagy?L/20
2009. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem nagyon jo volt. hangulat, szerelem, sok csókolózás, szerető, figyelmes pasi.. nagyon szep volt, nem fajt. csak az ovszer szakadt el :S:S
2009. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam,nem fájt, de megbántam!Túl fiatal voltam így visszagondolva, ráadásul sokkal romantikusabban képzeltem,és mondjuk nem 10 percig...
2009. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös. Először rossz pózban próbálkoztunk, ezért kellemetlen volt. Aztán 5-6 pózt végigzongoráztunk, de nem jöttünk rá, hogy lenne jó :) 3. nekifutásra ráleltünk az orgazmust hozó pózra :) Vérezni nem véreztem. 23 voltam akkor. Megbántam, hogy azzal a fiúval történt, mert utána elhagyott :(
2009. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó (: Ne izgulj, az a lényeg. Én átolvastam előtte egy rakat "praktikát", pózt, meg hogy mire kell figyelni, és ez azért biztonságérzetet adott. Meg persze védekezni se felejtsetek el majd :P

Én se véreztem, nem is fájt, és egyikőnk se ment el gyorsan (: Vagy egy órán keresztül tartott. Kellemes volt nagyon ^^

2009. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

15 éves voltam.a pasim is szüz volt.elöször 1 kis elöjátéék,benyult a bugyimba...csok, simogatás,tapi...több port is kiprobáltunk mert nem tudtuk hogy lenne a legjobb...elég hosszu volt az elsö, fájt is kicsit,de jo volt,véreztem is de nem volt vészes...az utánna lévö 1-2 alkalommal is még azért fájt az elején...bár nem volt a legromantikusabb, de nem bántam meg semmit.még most is együtt vagyunk és szeretjük egymást:)ha olyannal vagy akit szertsz és bizol benne akk nem lehet rossz semmi:)

17L

2009. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájt, nem véreztem. De ahogy előttem sokaknak "semmilyen volt", amikor először tette be, az kellemetlen volt, kicsit szúrt, de aztán átlendültünk a dolgon. Hozzáteszem, hogy 21 voltam akkor, a srácnak extra méretei voltak ráadásul nagyon leszarta a hangulatot. Nem bántam meg, de máshogy képzeltem el.
2009. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok,a barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt,ő az első barátom,szóval ő volt nekem az első.Spontán jött a dolog,nem volt az a nagy megtervezett valami.Nem véreztem,viszont fájt.A gumival is gondok voltak,mert folyamatosan úgy éreztem,hogy "húz".:S De attól még,hogy nem terveztük meg,meg nem volt rózsaszirom,nagyon jó volt.Nem bántam meg,és szerintem ebbe bele kell jönni,mindig egy kicsit jobb lesz.Ha az első fáj,meg nem kellemes,az még nem jelenti azt,hogy valamit rosszul csináltok.A fájdalom pedig annyira nem jelentős.Szóval csak kitartás,és nyugi!
2009. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt, először ráaádásul alig sikerült (pedig a barátomnak nem én voltam az első). Aztán másnap és harmadnap is nagyon fájt, de valsz. ez mindenkinél más és más. A lényeg, hogy nagyon szeresd az illetőt és Ő is téged, mert akkor a kellemtlenségeket az érzelem felül tudja majd írni. Visszaemlékezve azt mondom nem volt rossz élmény, de csak azért mert érzelmileg szép volt (fizikailag meg fájt, de az nem számított akkor sem). A barátomnak sem volt egy nagy élmény, de mert szeretett és számára nagyon sokat jelentett, hogy a szüzességemet Ő vehette el, ezért volt Neki is poz. az élmény. De mondjuk "szex órákon" egyikünk sem dicsekedne vele...:)
2009. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!