Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy srác elmegy,akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác elmegy,akkor egyből lelankad igaz? Az én volt barátomnak igy volt, de akivel most vagyok, ő azt mondta elment, de nem lankadt le neki, semmi látszatja nem volt,de jele sem. Fiuk tanácsát kérném jobban. Van ilyen?

Figyelt kérdés
És utána egyből vissza tudta belém rakni.Szerintetk kamuzott,vagy van ilyen? A volt barátomból ki indulva,aki élvezés után megtörölte, és nem tudta egyből vissztenni,csak egy cigi szünet után.De akivel most voltam,az betette,egyből mondta h elment,vissz tette.most akkor mi van???
2009. márc. 23. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint létezik ilyen, velem főleg fiatal koromban (20-25 év kor körül) fordult elő, úgyhogy van csak ritka
2009. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ő 19 éves. akkor szerinted se ment el???
2009. márc. 23. 22:03
 13/19 anonim ***** válasza:
Gumival vagy anélkül csináltátok? Ha gumival akkor észrevehetted volna, hogy van-e benne cucc, ha anélkül akkor észrevetted volna, hogy kifolyik belőled. Szóval értelmét veszti a kérdés. Egyébként én páromnál kb. havi szinten van olyan, hogy miután elmegy megmarad a merevedése és nem lankad le neki, csak a 2. orgazmusa után.
2009. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
gumi nélkül volt. nem folyt belőlem semmi,száraz voltam. Azt tudom,mert az exemnél is kifolyt belőlem,amikor belém élvezett.De itt semmi nem jött ki.2x mondta hogy elment,de a másodiknál is olyan merev volt neki....de én akkor már mondtam hogy hagyjuk abba,mert nem akarom.
2009. márc. 23. 22:27
 15/19 anonim ***** válasza:

Na látod. Ha száraz voltál, szerinted hogy ment el az a srác? Mert szerintem sehogy.

Azt meg én őszintén szólva lehetetlennek tartom, hogy valaki elmegy és áll még neki, aztán megint elmegy és még áll neki... mármint ilyenkor általában a 2. elélvezés nagyot szokott szólni. :) De ezek persze csak az én tapasztalataim páromnál. :)

2009. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
amit még én tapasztaltam előző barimnál, hogy a 2.-ik menet tovább tart mindig. Itt meg percek voltak, az első meg mp. Nem tom. de köszi szépen hogy irtatok.
2009. márc. 23. 22:33
 17/19 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nagyon kevés a spermája... bár az azért durva, ha meg sem látszik hogy egyátalán volt neki... :/ Mindenestre furi a dolog, az tény. Hát csak a srác tudhatja a választ a kérdésedre biztosan. :)
2009. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát........velem, ill velünk a napokban történt ilyen, hozzáteszem eléggé meglepődtem,mert még soha nem volt ilyen.. Azt mondta a párom, h elment. Gumival csináltuk, és mikor vettem le a gumit nem volt benne semmi. De továbbra is állítja,h elment.És én is tudom,mert ugyanúgy viselkedett,mint mikor el szokott rendesen menni.Ezt nem tudja megjátszani. Úgyhogy van ilyen!
2009. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

jajj de nagy tragédiát csinálsz ebböl az egészböl!!! miért hazudott volna hogy elment??? gondolkozz már egy kicsit!!

hányszor kell neked mondani hogy van ilyen??? a férjemmel is megtörtént és akkor elmagyarázta nekem hogy miért van ez. és ezt az elsö válaszban meg is írtam.


nem tudom miért parázol nemhogy örölnél neki.

2009. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!