Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy srác elmegy,akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác elmegy,akkor egyből lelankad igaz? Az én volt barátomnak igy volt, de akivel most vagyok, ő azt mondta elment, de nem lankadt le neki, semmi látszatja nem volt,de jele sem. Fiuk tanácsát kérném jobban. Van ilyen?

Figyelt kérdés
És utána egyből vissza tudta belém rakni.Szerintetk kamuzott,vagy van ilyen? A volt barátomból ki indulva,aki élvezés után megtörölte, és nem tudta egyből vissztenni,csak egy cigi szünet után.De akivel most voltam,az betette,egyből mondta h elment,vissz tette.most akkor mi van???
2009. márc. 23. 21:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ja,és 90% hogy szűz volt.
2009. márc. 23. 21:07
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
hát ha szüz volt, akkor azért nem lankadt le. ez mindenkivel elöfordul amikor nagyon fel van izgulva. ugy hogy a barid nem hazudott. általában ez a fiataloknál gyakran elöfordul. az idösebb pasiknál már ritkábban
2009. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt spricc vagy nem?
2009. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha fröccsent, akkor volt orgazmusa, ha nem, akkor nem valószínű...Plusz azért lankad le, mert az izmok nem engedik kifolyni a vért, viszont orgazmuskor a hormonoktól elernyednek, és így kifolyik a vér a péniszből... Szerintem inkább épphogy elment volna, de kivette, így nem volt orgazmusa,és azért tudta visszatenni, mert elmúlt a sürgető inger, hogy még egy rántás, és elélvez...23/F
2009. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem éreztem semmit. megse moccant, nem is "nyögött", csak vigyorogva mondta hogy "elmentem", de én nem éreztem.Csak feküdt hanyatt,de hogy hova ment akkor el....:O Csal feküdt mint egy darab fa.Hát az exem nem ilyen volt amikor elment.
2009. márc. 23. 21:17
 6/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2009. márc. 23. 21:18
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen de nagyon ritkán :S:S
2009. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de akkor miért mondta hogy elment??? Vagy azért mert "tudatlan" lenne?
2009. márc. 23. 21:20
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
hát igen.. fiúknál nem működik a színlelt orgazmus... illetve az ilyen buta nőnél mint te igen.
2009. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
szerintem itt nem én vagyok a buta. mert az előző kapcsolatom alatt lezajlott szeretkezések vége nem ilyen volt.de mindegy. kaptam megfelelő választ,a tiedre nem volt szükségem.
2009. márc. 23. 21:39
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!