Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Molett nőknek milyen jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett nőknek milyen jó pózokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Én sajnos elég molett vagyok, így az ugrálás annyira nem az erősségem. Tudtok jó pózokat, amiket én is könynedén megtudok csinálni, és nem unalmasak? Szóval pl. nem a missziónárus póz... meg stb.. Köszi .:)
2009. márc. 23. 19:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
ja és ha igazi barátnő lennél nem hánytorgatnád itt fel h te mennyi mindent tettél érte....és megértenéd akkor mások gondjait ha a barátnőd is ezzel küzdött....
2009. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

hát ezesetben adj hálát a sorsnak h olyan alakkal áldott meg az ég amilyen vagy és süllyedj a föld alá, ha egy nőtársadról képes voltál ilyet mondani!! talán a barátnődet is ilyen szavakkal biztattad?? az meg téged minősít h lepontozol mindenkit. ha nem vetted volna észre a kérdés nem arról szól h esztétikus e molettnek lenni? tölts magadba egy kis intelligenciát, egy kis szolidaritást ha lehet. ha nem megy nem kell válaszolni. kívánom neked h csak egyszer tapasztald meg milyen érzés súlyfölösleggel élni, és azután pofázz légyszíves.

mellékesen a kérdező nem azt írta h 200 kilós és nem bír lábra állni annyira kövér, ha még ez sem megy ajánlom figyelmedbe az értelmező kéziszótárat: a molett szó azt jelenti: nőiesen telt, az átlagnál kicsit nagyobb súlyú.

2009. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Olyan egy szemét roh@dék vagy!!!!!:@

Elnézést ezt az 1. válaszolónak küldöm...

Ellképzelésed sincs mit él át az aki kövér...és pláne AKKOR amikor lehetetlen neki tenni ellen,mondjuk akkor amikor betegség miatt hizik és az miatt nem tud lefogyni...Nah erre mit lépsz?!Akkor a kitartás meg az akarás kell??Akkor kitörölheted az akarással meg a kitartással a pics.dat!!!Akkora volt a pofád de nem tudom TE mit tennél ha ilyen helyzetben lennél,hogy vennéd ezeket az ocsmány megalázó beszólásokat!!Szerintem akkor nem lenne egyből ekkora pofád ha te lennél ilyen helyzetben...


A kérdezőnek:-)

Én is elég molett vagyok,mi is most próbálkozunk a párommal,bár én még szűz vagyok ill a párom is és nekünk azért megy kicsit nehezebben :P De javasolták a kutya pózt, hogy az nagyon előnyös, a lovagló pózt se ugy, hogy ugrálsz (ha nem megy) hanem ugy h előre hátra mozgatod a csípődet, azt halottam ugyis igen élvezetes tud lenni :D

És ha attól tartasz h essetleg "összenyomnád" a párod (én tartok kicsit tőle hogy nyomni fogom) akkor ugy tanácsos hogy az ágy szélén feküdjetek és az egyik lábad legyen az ágy melett a földön azon tudod tartani a súlyod a másikkal meg tudsz térdelni a másik oldalon...és igy lehet h könnyebben menne a lovaglás is és talán nem is nyomod össze a párod:D én ki fogom próbálni,csak még nem nyilt rá alkalmam.

Ezt az összenyomos dumát ne vedd ám sértésnek,de én már annyi pofont kaptam az élettöl a külsöm miatt, hogy én ezt már csak viccesen tudom felfogni :D


Rremélem segitettem picit :-) Sok szerencsét;)


Zs.Baby

2009. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
ne féljetek az összenyomástól..az én párom 70 kilo én 100 és kutya baja sincs ha ugrálom rajta"...nyugi:D
2009. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

Igazából jó olvasni, hogy vannak normális emberek még.

:-) jól tettétek h kiosztottátok azt a hülyét, bár én már nem láttam amit irt de el tudom képzelni :-S

Rajtam is van pár kiló felesleg de a barátomnak tényleg tetszik és mindent megtesz azért h ezt én is ugy lássam ahogy ő :-) Nincs azzal semmi baj, inkább szexi az a pár kiló... ;-) és tényleg ritkaság h valaki igy tudja elfogadni magát!! Nagy szó!! Meg kell becsülni az ilyen embereket mert ezerszer normálisabbak és reálisabbak mint a 40 kilós kis pi..ák...

2009. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Lovagló az a legjobb.
2009. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, lányok... Az ilyen idiótákra (első válaszadó) fölösleges időt pazarolni. Viszont öröm látni, milyen nagy az összefogás az ilyen molett lányokban, mint mi!


Nos, a lovagló nálam is a kedvenc. Próbáld ki azt, hogy oldalra fekszel, az alsó lábadat a térdelő férfi lábai közé nyújtod, a másik lábadat meg az övé fölé, vagy ha elég hajlékony vagy a vállára is teheted. Isteni! Remélem érthető volt, ahogy leírtam.

2010. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én 60körül vagyok és lovagolt már rajtam több mint kétszer ennyi is és nem nyomtak össze:)


Szinte csak molett barátnőim voltak.

Amik szerintem jó pózok:

-hátulról(kutyapóz)

-69

-lovaglás(úgy jó mélyre bemegy)

2011. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

Esetleg van fogalmad arról,hogy ki miért néz ki úgy ahogy,illetve a kérdezőt ismered?!NEM.

Akkor mi jogon pofázol? Tudod,mitől néz ki úgy ahogy?!Nő létedre mocskos egy szád van,mosd ki hypos vízzel. De a jó k... anyád nyelt volna le

2018. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!