Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Molett nőknek milyen jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett nőknek milyen jó pózokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Én sajnos elég molett vagyok, így az ugrálás annyira nem az erősségem. Tudtok jó pózokat, amiket én is könynedén megtudok csinálni, és nem unalmasak? Szóval pl. nem a missziónárus póz... meg stb.. Köszi .:)
2009. márc. 23. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%

Feküldj be egy koporsópa, az való neked, te dagadt disznó.


Előbb fogyj le, aztán szexelj.

2009. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
kutya es ennek barmilyen variacioja. vagy ugy h mind a 2en az oldalatokon vagytok.
2009. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Itt tuti találsz valamit:

[link]

2009. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Te jó isten...kedves elöző válaszó sztem téged többet kívánnak oda, hogy lehet valaki ilyen egy bunkó paraszt????remélem leszárad a f*szod....gondolom pasi vagy, nem tudom elképzelni, hogy egy nő ne tudja beleképzelni magát a súlyproblémákba:)

amugy kedves kérdező én sem vagyok épp vékony;), de nekem megfelel a misszionárius lovagló és kutya:Dezeket szoktuk leggyakrabban:)sztem nem unalmasak:D

2009. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
természetesen az első válaszolóra reagáltam....
2009. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

kedves előttem válaszoló! mondd te normális vagy??? belegondolsz h ilyenkor mit írsz? először is: a lány, aki ide írt, nem minősítést kért az alakjára, gondolom megkapja azt élő szóban is (szegény:S). másodszor: ha neked az anorexiás kis p.csák jönnek be, hát lelked rajta, de légyszíves ugyan ne vesd meg a másikat azért mert olyan amilyen! harmadszor: végre örülni kéne neki, hogy nem így kezdődik a kérdés: nem tudom elfogadni hogy molett vagyok, 40 kilót akarok fogyni mit tegyek? végre egy nő aki felvállalja a saját egyéniségét és nem hódol be az idióta divatnak!! aztán: nem kért rá h szexelj vele, ha téged undorít az, hogy egy nő kicsit teltebb az átlagnál nézd meg magad majd 20-30 év múlva, hogy elő fog jönni az a sörhas, megereszkednek az izmok (ha egyáltalán vannak...) és a feleséged mégse fogja azt mondani h hájas disznó ne nyúlj hozzám (bár megérdemelnéd!) aztán: a szex kölcsönös örömszerzés, függetlenül magasságtól, testsúlytól, hajszíntől, és sajnos amint az alábbi példa igazolja, intelligenciától is:(

ha a kérdező ezt a kérdést teszi föl, valószínű talált valakit, aki így elfogadja és kívánja. ebből is látszik h vannak még a világon olyan emberek akik kevésbé bunkó barmok mint te!

a kérdezőnek: huhhh felhúztam az agyam a kérdésről egészen megfeledkeztem :| próbáljatok olyan pózokat, amikben leginkább te vagy alul, vagy ha felül vagy a párod segít az egyensúlyozásban. sok sikert! ;) és magasról tenni az ilyen s.ggfejekre!

2009. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
igen én is az elsőre gondoltam de úgy látom már ki is tették a nem hasznos válaszok közé. helyes:)
2009. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
A qrva anyját az első válaszadónak és talán lovagló pózt vagy a kutyát ajánlanám :) De próbáld ki hogy jó és hogy nem az a legjobb :)
2009. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%

Első vagyok...

Nő vagyok és csinos, van egy barátnőm, aki kövér volt és segítettem neki lefogyni. Mindenben támogattam, fizettem neki az alacsony kalóriatartalmú kajákat, különböző bérleteket és mindig bíztattam. Ha elbizonytalanodott, lelket öntöttem bele, mondtam hogy kitartás, meg fogja tudni csinálni. Jártam vele terembe, fitnes órakra, amikor kedvem sem volt. És sikerült neki, majdnem 30 kg-ot fogyott és a sok mozgás miatt nem is nyúlt meg a bőre, csak a karján egy picit.

Szóval csak akarat és kitartás kérdése. De ha vki el akarja szarni az életét, csak tegye. Nem csak esztétikai, egészségügyi szempontból sem jó ha vki molett.

2009. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
jaj istenem honnan tudod mennyire molett?pár plusz kiloba senki nem hal bele....és ha ez is a véleményed astiluson akkor is javíthatnál, mert ez így bunkóság....lehet h csak pár kilo van rajta , nem azt írta hogy alig bír megmozdulni...ja és csinos vagy és van barátod is jaj de jó neked-XDnekem is van pedig nem vagyok vékony és imádja a husis seggem...ennyit erről...beképzelt majom....
2009. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!