Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 3 gyerekes szülők milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerekes szülők milyen sűrűn szoktatok szeretkazni? Nekem nem igazán van már este kedvem, örülök, hogy végre ágyba kerülök. Reggel meg amig birok a gyerektől addig alszokl, hogy amennyire birom ki pihenjem magam.

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 17:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Te is dolgozol ezen kívül? Mert ha igen, akkor te is ugyanolyan fáradt lehetsz munka után. Mi az, hogy ő jobban el van fáradva? Szerinte te egész nap a lábadat lógatod? A nyolcéves pedig igenis tanulja meg rendben tartani a szobáját, erre sürgősen szoktasd rá. Hétvégén kell legyen ennyi ideje. Ennyivel kevesebb a gondod. A kétéves pedig összefoghatja a zoknikat. :) Egyébként halálkomoly, egy ennyit meg tud tenni, és még büszke is magára, hogy ő segít.


A fűnyírás gondolom, nem naponta történik. A kávéfőzés pedig khm... napi öt perc? Ha a férjednek egyébként hiányzik a szex, akkor vázolhatod neki a napi tevékenységedet (mi is hárman voltunk testvérek, úgyhogy ismerem a helyzetet), és felajánlhatod neki, hogy részt vehet a házimunkában. Annál kevesebb marad egyedül rád, nem leszel fáradt, és szexre is lesz kedved. Ha pl. mindenki beteszi a szennyestartóba a szennyesét, akkor nem neked kell összeszedni. Ha legalább a kagylóig elviszik a mosatlant, az is segítség. Mondjuk három gyerek mellett nem ártana egy mosogatógép. Azt csak be kell pakolni, amit megintcsak meg tud csinálni más is. Hétvégén takarítsatok együtt. Javasolnám, hogy írjátok össze, hogy ki mit csinál a háztartásban, meg fog lepődni. És készítsetek felosztást is, hogy kinek mi a feladata. De ezt neked kell kivitelezni, mert a férjed nem fog amellett kardoskodni, hogy vasárnap mosogatni akar.

2009. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, majd próbálok velük beszélni,és ki osztom a feledatokat. Csak tudod én is olyan vagyok,ha a férjem mosogat akkor már lelki ismeret furdalásom van,persze ezt neki nem szoktam elmondani. Az tény, hogy amikor vidéken dolgozott és nem jött haza sokkal rendebb volt. Maga után azért el pakolhatna. Köszönöm a segítséget.
2009. márc. 24. 08:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.Ne legyen lelkiismeretfurdalásod hogy ő mosogat nálam egyik nap ő másik nap én ha valamelyikőnk nem ér rá akkor a másik csinálja.
2009. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!