Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 3 gyerekes szülők milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerekes szülők milyen sűrűn szoktatok szeretkazni? Nekem nem igazán van már este kedvem, örülök, hogy végre ágyba kerülök. Reggel meg amig birok a gyerektől addig alszokl, hogy amennyire birom ki pihenjem magam.

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 17:26
1 2
 1/13 Qvasz ***** válasza:
100%

Biztosan kevesebbet mint tinédzser illetve huszonéves korban, de azért elhanyagolni nem kéne mert erre rámehet a házassága/élettársi kapcsolata. A férfiaknak igényük van 40-50éves korban is szexuális viszonyt folytatni. Egy jól működő kapcsolatban nyugdíjas korban is van szex. (ezt amugy biológia órán tanultam)

Egy 19 éves srác

2009. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szia

három kislányt szültem 2 és fél év alatt.rá 6 évre született a fiam. hát mit ne mondjak,alig jött össze.évekig nem volt köztünk szex,és ami a legjobb,eszembe se jutott.csak utólag,mikor a gyermekek,már majdnem felnőttek!

most magamat hibáztatom,mert elvileg tönkre ment a házasságom.együtt élünk,de hogy.....

2009. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Próbálok én eleget tenni,és a férjem is megértő.Heti 1 azért bele szokott férni.
2009. márc. 23. 17:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden nap szoktunk a gyerekek mellett is. Ha alszanak, minden mehet, nálunk hamar elalszanak.
2009. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát az én gyerekeim nagyon rossz alvók. Délben is sokszor külön időpontban alszanak, na meg én ki használom azt az időt egy kis házi munkára. Este meg 10 órakor ugy kell a középsőt le lőni.:)
2009. márc. 23. 18:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyit megtehetsz, hogy ha éppen akcióhoz fáradt is vagy, azért a férjed átölelheted, megcsókolhatod, a kezét odaviheted, ahova vágyik... ha el is alszol a következő pillanatban, akkor is örülni fog neki. Mondd is meg előre, hogy számítson rá. Tudod, milyen jókat lehet összebújva aludni?

Vagy ilyen meglepetés, hogy ha lefekszik, kiderül, hogy nincs rajtad bugyi, vagy a szájába teszed a cicidet...

2009. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: a férjed részt vesz a gyerekek körüli dolgokban és a házimunkában?
2009. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A lakáson belüli munkák az enyémek, a kinti a férjemé. A középső fiamat szokta még fürdés után fel öltöztetni, a kicsit még nem meri ő 5 hetes a nagy meg már öltözik egyedül.
2009. márc. 23. 20:02
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És a többi? Főzés, takarítás, porszívózás, portörlés, mosogatás, mosás, teregetés, vasalás, bevásárlás? Ezt mind te? A gyerekek nem vesznek részt a házimunkában? A kinti munkák mindennaposak? Mert másképp nem igazán egyenlő az elosztás... Van egy olyan érzésem, hogy a java rajtad van, és ezért vagy hullafáradt... Azt tanácsolnám, hogy a kinti-benti felosztás helyett inkább fele-fele megosztást csináljatok. Nyilván nem élesen fele-fele, de azért legyen arányos. És igazítsátok magatokra. Ha pl. a te dolgod a főzés, akkor ő mosogasson. Meg ilyenek.
2009. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ő füvet nyír,meg kávét főz.Boltba ő jár,mert én már nem igen birok a 3 gyerekkel. Ritkán is van itthon,mert reggel 7 - este 7ig dolgozik. Szombaton is. Könnyebb lenne ha segítane,de szerinte ő jobban el van fáradva,mert egész nap dolgozik. A gyerekek? A legnagyobb 8 éves fiu,4 ig van suliba,a középső még csak 2 ő is fiu. A 8 évesre meg nem bizhatok még mosogatást, vasalást,főzést. Szobáját esetleg ki takarítja,de nagyon ritka az is.
2009. márc. 23. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!