Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom egy pár hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy pár hónapja megemlítette, hogy szeretné ha orálisan kielégíteném. Akkor én elmondtam neki az ezzel kapcsolatos ellenérzéseimet. Hogyan tudnám legyőzni a félelmeimet?

Figyelt kérdés

Azóta nem is piszkált ezzel, de úgy érzem, hogy minden egyes alkalommal, mintha azt várná, hogy mikor lesz már végre az alkalom. Hamarosan lesz majd évfordulónk (nem az első), és szeretném meglepni, de mindig amikor odakerülne a sor, "megijedek" a dologtól. (volt már kellemetlen élményem)

(jah, a csak és kizárólag "ha szereted, akkor megcsinálod neki blabla.."-tartalmú válaszokat tartsátok meg magatoknak, ha nem tűnt volna fel, épp segítséget kérek és nem leosztást.)


A válaszokat előre is köszönöm!


21/L


2009. márc. 23. 15:01
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Jah, az kimaradt, hogy egyébként izgatni szoktam orálisan, de csak a szex részeként, nem pedig befejezéseként. (nekem ez a szájba valón elmenés és a kikapja a számból és mellre, arcra stb. élvezés nem túl vonzó, izgató)
2009. márc. 23. 15:03
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Helló, lehet "csalni", azaz szájjal csinálod addig, amíg mehet és utána kivered, ha nem szereted az ízét. Sok esetben, ha az arcod előtt vered és a szemébe nézel, sokkal gerjesztőbb, mintha végig szop.nád. Szóval sok verés és kis puszilgatások és máris nem annyira szörnyű... Segít?
2009. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Mi az amitől félsz? az iztől, szagtól? probaljatok meg egyutt tussolni, es közben elégitsd ki orálisan. ha ez még nem menne, akkor vannak izesitett óvszerek. nagyon jó ám velük :)
2009. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát nekem elég furcsa, hogy van akinek ez gondot okoz, mármint ugy értem , hogy nálam ez elöbb volt, mint a sex, attól sokkal inkább tartottam:)Talán ha leírnád, hogy mi az amitől megijedsz,amiért nem szeretnéd akkor tudnánk valami tanácsot adni..mert én nem tudom elképzelni hogy mi lehet a baj...ha elötte fürdött, tiszta illatos és merev, hát nem érzek visszatartóerőt:)

szóval kicsit részletezhetnéd miért??

2009. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
én imádom csinálni,de tényleg!viszont valamiért azt én se birnám ha a számba menne.előjátékként mindig csinálom,meg csak ugy is,de akkor szól,(meg tudom is,hogy mikor),és akkor kézzel befejezem.mellemra általában.nincs abba semmi ha nem a szádba megy el.
2009. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Na, nekem nem kellett mondani jött magától. :) Barátnőid sem szeretik?

Én imádom csinálni, imádom nézni közben ahogy élvezi. Jó dolog nagyon.

Pontosan mitől félsz? Undorodsz? Szerintem, akkor kipróbálhatod előszőr gumival. Sztem már annak is örülne a párod. Nem kell a szádba élvezzen, nem kell lenyeld. Mondjuk először kezdhetnéd csak kézimunkával és ha úgy gondolod hogy menni fog, akkor vágj bele.

2009. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzed,hogy "most megpróbálom" akkor vigyél az együttlétbe egy kis játékosságot.Kezd avval,hogy a testét befújod pár helyen tejszínhabbal,és persze ott lent is:)(nem nagyon csak itt-ott:) )Lassan puszilgatva,nyalogatva szed le a habot,és amikor "lent" vagy ott is először csak puszilgasd...Ez már tuti tetszeni fog a párodnak.Ha még mindig "félsz" akkor csak simogasd és puszilgasd,később szerintem neked is jól fog esni,és rá fogsz jönni,hogy nem is olyan félelmetes.....utána már menni fog minden,és nem fogod megbánni....
2009. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

az én barátnőm sem engedte hogy a szájába vagy arcába fejezzem be...nabumm ő nem szerette én meg nem erőszakoskodtam aztán egyszer egy hevesebb szexelésnél jött a kérés amit ide most nem írok le...:) ugyhogy megtörtént a dolog és mindketten élveztük...

neked is ezt kell ha nem akarod senki nem kötelezhet rá aztán előbb utóbb alakul lehet neked is megváltozik a véleményed még elég fiatal vagy ugyhogy akármi is lehet...:)


24/F

2009. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Hát szerintem sok pasinak az is elég, ha elmehet a barátnője szájában, arra jóval kevesebben vágynak, hogy utána le is nyelje. Bár nem értem pontosan a kérdést.

Aztán nem tudom, lehet olyan baleset, hogy a leányzó tüdejébe kerül sperma, ezt úgy lehet megelőzni, hogy amikor érzed hogy közel jár, visszatartod a lélegzeted kicsit. -gondolom én :-)

De szerintem ha nem akarod, ne csináld. Mond meg neki, hogy egyelőre nem szeretnéd, szereted, de idegenkedsz ettől. Esetleg előbb kóstold meg a spermáját más úton, hogy milyen érzés. Ja és ha lesz a nagy alkalom etess vele sok ananászt - attól édes lesz. :) 36/F

2009. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Ha lefürdött közvetlen előtte, akkor semmi gondod ne legyen, rendkívűli nagy pazarlás nem lenyelni, rengeteg vitamin és fehérje van benne, ami másban nincs együtt.
2009. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!