Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik ilyen elsőre, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen elsőre, hogy másfél óráig bírta a párom?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem a barátommal..nekem is ez volt az első és neki is:) ÉS MÉG MÁSFÉL ÓRA SZEX UTÁN IS ÁLLT NEKI!! am abbahagytuk mielőtt elment volna, mert nekem kicsit fájt:( am azt mondja h 2 óráig is bírta volna....létezhet ilyen? az biztos h ez az első neki
2009. márc. 23. 11:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az első pár alkalommmal amikor új a barátnőm akkor én is bírom 1,5-2 óráig is, ez azért van mert izgulok hogy jó lessz-e neki...stb. Amikor már összeszoktunk akkor visszaesik 1 órára...:( de szerintem ez normális.

További sikeres párkapcsolatot nektek

f/17

2009. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem az első kb. 20 perc volt..a harmadik több mint másfél óráig tartott...de természetesen lehet ilyen. [becsüld meg] :')
2009. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
háth, örűlnék ha ismerhetném a párod... nekem pont ellenkező gondjaim vannak :(... Alex2009
2009. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi is addig bírtuk elsőnek :P Pedig 100%, hogy szűz volt ő is, meg én is. Elmentem én is meg ő is.

Szóval nem tudom honnan szedte valaki azt baromságot, hogy elsőnél vagy egyből vagy egyáltalán nem :SS

2009. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Mi kb 20 perc után álltunk le, paráztam mert első volt, valszeg sokáig bírtam volna még :-)

23 f

2009. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!