Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik ilyen elsőre, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen elsőre, hogy másfél óráig bírta a párom?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem a barátommal..nekem is ez volt az első és neki is:) ÉS MÉG MÁSFÉL ÓRA SZEX UTÁN IS ÁLLT NEKI!! am abbahagytuk mielőtt elment volna, mert nekem kicsit fájt:( am azt mondja h 2 óráig is bírta volna....létezhet ilyen? az biztos h ez az első neki
2009. márc. 23. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Létezik............amikor én a párommal először lefeküdtem több mint két óráig tartott.Neki attól mert nagyon parázott.Ez még így ment pár alkalomig aztán most visszaállt ilyen 40 percig.
2009. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát....nem tudom. szerintem ha az első lett volna neki is,akkor hamar elmegy. nekem ez a tapasztalatom. de lehetnek kivételek. talán kérdezz meg egy szexológust.

[link]

Pár napon belül válaszolnak.

2009. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Szia Kedves!

Természetesen létezik! Hogy volt e már valaki mással is az így nem lehet megállapítani!Érezned kell!

De ha ilyen szenzációs a fiú akkor becsüld meg! Ritka!

Legközelebb már nem fog fájni,kérd meg,hogy aktus előtt kényeztessen kicsit többet!

További hosszú boldog együtt létet kívánok!

Üdv: Angyal

2009. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Biztos h nem volt mással előttem:) Láccik rajta:) Ő egyáltalán nem ilyen nőcsábász!Meg régóta ismerem, és tudom h nem volt bnője:) Am nagyon izgult..és abból is láccik..h ez volt az első, h az óvszert is sokáig tanulmányozta h hogyan kell használni:D
2009. márc. 23. 12:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én barátom az elsőt kb. 5 percig bírta :$ De a másodikat már fél óráig :) Pedig akkora különbség nincs első és második között szerintem pasi szemmel. (És 10000%, hogy szűz volt.)Szóval igen, vannak ilyenek.
2009. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A dolgot úgy hívják, hogy Ejaculation Tard, illetve Ejaculation Retard.

A lényege az, hogy közösülésnél vagy nagyon késői az ejakuláció, vagy teljesen elmarad. De csak közösüléskor jelentkezik, maszturbációnál minden rendben működik.

Szexuál-pszichológus tud segíteni a dolgon. Ha viszont továbbra is ezt "produkálja" a barátod, nagyon hamar azon kapod magad, hogy többet "foglalkozik" magával, mint veled.

2009. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elsőre mindenki vagy egyből elmegy, vagy egyáltalán nem.
2009. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Odin777 ***** válasza:

lehet hogy be se dugta volna? te éreztél vmit?

van ijen blokkoló tabi is pont erre..

2009. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Ha később tapasztaltabb leszel, rájössz, mekkora kincs az a pasi :)
2009. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat:)
2009. márc. 23. 14:34
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!