Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Izgató lesz a páromnak ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató lesz a páromnak ha a titokban vett vibrátorommal előtte kielégítem magam?

Figyelt kérdés
Vagy ez túlzás?(prűdnek nem mondanám, csakhát....)
2009. márc. 22. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7%

Hát nemtom, engem zavarna, de ennyi erővel azt is csinálhatnátok, hogy míg Te a vibrátorral elégíted ki magad, addig neki vehetnél egy művaginát, vagy egy guminőt, hogy addig ő is le tudja magát kötni...

Ez már nem is olyan marha jó ötlet, ugye?

Vagy ha egyszeri alkalomra tervezed, amíg te neki masztizol, bérelj egy qrvát, az is majdnem olyan, mintha egy tárgy lenne...

2009. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%

ennek semmi köze a begyöpösödéshez

a vibrátor segédeszköz, egy férfi azért lehet féltékeny rá, mert a kedvese vmi mást nélküle csinál ami szexualitás, természetesen ha vele csinálod az közös szórakozás lehet

2009. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És ki mondta, hogy a vibrit nem lehet közösen használni????? Nem muszáj azt végig nézni...Lehet támadni közben :) Mellesleg előjátéknak sem utolsó, a főétel meg lehet a pénisze...Jah és nem csak vaginális izgatásra használható, hanem csiklóira is...Szal szex közben is bevethető...Fantázia, féltékeny urak!
2009. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel akkor masztizni sem szabad, mert egyedül csinálom...Ugyan már! Miért ne nyúlhatnék magamhoz a párom előtt???
2009. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim megőrül érte, hogyha előtte játszom a vibrátorral. Viszont pár jótanács... Én direkt sokkal kisebbet vettem, mint az ő pénisze, hogy ne táguljon ki a hüvely, mire akcióhoz jutunk, és hogy nehogy azt higyje, hogy ha nagyobb, biztos jobb is az övénél... Illetve tényleg nagyon kell figyelni rá, hogy nehogy azt érezze, hogy egy rezgő rúd több örömet tud okozni, mint ő. Ha ezekre figyelsz szerintem szét fog szedni ;)
2009. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Na! Nekünk van a párommal... Ja, ffi vok! 69-ben én kényeztetem a punciját a vibrivel, myelvemmel a csiklóját... Hát, ne tudjátok meg: AÍkkor tövig van a szájában a farkam/pedig nem kicsi!/ és csak nyöszörög... Tehát nem rossz!!! Próbáljátok ki! Ja, és Nekem nem ellenfelem, csak egy kisegitő....
2009. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!
2009. márc. 22. 21:24
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!