Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Izgató lesz a páromnak ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató lesz a páromnak ha a titokban vett vibrátorommal előtte kielégítem magam?

Figyelt kérdés
Vagy ez túlzás?(prűdnek nem mondanám, csakhát....)
2009. márc. 22. 17:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Na ha nekem iet művelne a párom akkor odáig meg vissza lennék! Bár lehet kicsit "féltékeny" lennék a vibrire. de en mtudom. szóval sztem jó ötlet :)
2009. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Bár mi még nem vettünk vibrátort, de már megbeszéltük,hogy veszünk. Párom alig várja,hogy láthassa, ahogy kielégítem úgy magam.
2009. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abban a pillanatban rádveti magát :D Nincs az a pasi, akit ne érdekelne egy ilyen jelenet :)

Jó tanács: add tudtára, hogy az csak 1 tárgy és nem lehet vetélytársa a péniszének. Különben csúnya viták, sértődések lehetnek.

2009. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket.3 éve vagyunk együtt, néha kell egy kis huncutság, hogy ne unjon rám:)
2009. márc. 22. 17:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Na de akarsz msát is vagy csak lássa a dolgot? mert a második esetbe a skacnak nagyon nagy lelkierő kell h tűrtőztesse magát sztem.
2009. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal, nagyon fog neki örülni!!


25/f

2009. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, elkezdem, aztán majd ahogy esik...Remélem nem nevet ki.
2009. márc. 22. 17:57
 8/17 anonim válasza:
4%
Fúú ez csak nekem nemtetsző dolog.Olyan lealacsonyító.Nem vagyok prűd,csak én nagyon hülyén érezném magam.Az egészséges erotikaának szerintem ez nem része.
2009. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%

én is féltékeny lennék a vibrire

ez jól is elsülhet -> nagyobb teljesítményre ösztönözne


de ha először látnám h ezzel csinálja, szerintem nevetnék

2009. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem puhatolózz, hogy mit szólna egy vibrihez, akkor nem lesz pofára esés, de amúgy kétlem, hogy zavarná bármelyik pasit. Akinek van egy kis esze, az tisztában van vele, hogy egy nő nem egy vibrátorral akarja leélni az életét, hanem egy hű társsal és meg sem fordul a fejében, hogy vetélytársat lásson egy tárgyban. De bizonyára vannak begyöpesedett fickók is, akik patáliát csinálnának a dologból. Ezért érdemes előre tisztázni.
2009. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!