Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet valami problémám ha túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami problémám ha túl sokszor csináljuk análban? Lány vagyok, de nagyon szeretem, viszont mikor csináljuk másnap előfordult már, hogy vérzett.

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha valami "túl sokszor" történik, abban már benne van, hogy káros. Magyarul ez tautológia. De hogy a kérdésedre válaszoljak valószínűleg inkább azzal van a baj, hogy rosszul csináljátok. Vannak olyan nézetek, miszerint a záróizmok elgyengülhetnek, de igazából erre nincsen bizonyíték. Ha viszont bárhogy is csináljátok, de néha vérzik, akkor inkább hagyjátok, mert csúnya aranyér lehet a vége.
2009. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
több síkosítóval, ha más baj nincs csináljátok nyugodtan
2009. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy lehet belőle probléma, annak a testnyílásnak nem ez a funkciója. Tönkreteszed, ráadásul a fertőzésveszély esélye is igen nagy. Szokjatok le róla, és próbáljatok meg a vaginális, illetve orális szexben örömöket találni. Legyetek kreatívak!
2009. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Nah ha esetleg nem világosítottak fel akkor majd én mert látom hogy kéne..

Nah szóval..a hüvely a szexre van "kitalálva" és arra hogy befogadja a hímvesszőt.Azért a hüvely több rétegű és tágul..majd összeszűkül.

Bocs ki kell mondjam de végblé a szarásra van nam másra!

És mivel eredetileg a végbél csak nagy wc-zésre alkalma(és nem szexre) ezért csak 1 hámrétegű.És amikor vérzel akkor ez a hámréteg kiszakad!..Röviden ennyi lenne.

Jaigen csak h megnyugtassalak így terjed az AIDS..vérrel(is)

2009. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Nah ja..Igen jl írta az elöttem válaszoló..vérrel(is) terjed az Aids..Szal csak nyugodtan csináljátok az anált!

Majd 20 év múlva jelentkeznek a széklet visszatartási problémák h 5percig bírod és ha nincs wc akkor a cucc a gatyádba megy..ha ezt akarod csak hajrá..nyugodtan csináljátok..mindenkinek a szíve joga elcseszni a saját életét!

2009. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
jól*
2009. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet! Az anált ünnepnapokra tartogassátok, akkor nem lesz bajod tőle. Ha minden nap ezzel éltek, kitágulsz, aranyér, széklettartási problémák stb. Tudom miről beszélek, én is kipróbáltam. Mi ritkán csináltuk (heti 1-2), mégis sokat tágultam és közel sem zárnak már úgy az izmaim, mint előtte. Sokkal gyorsabban tágulok. Ha te élvezed, hogy sebes végbéllel szeretkezel (mert ha vérzel, ott bizony seb van), hát egészségedre...Nem gondolod, hogy vissza kéne fognotok magatokat, mielőtt nagyobb kárt teszel magadban?
2009. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kitágulsz,hogy még a nagydolgot sem tudod visszatartani majd. Emellet,igen, aranyér.Én is szeretem az anált, de hetente 2-nél többet nem szabad!Bírjátok ki!Szerintem a vérzés az azért van,mert kevés síkosítót használtok!
2009. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!