Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha szex során a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha szex során a lány megujjazza a fiút (fenékben)?

Figyelt kérdés
Új a csajom, és egyszer csinálta, magától, nekem eszembe nem jutott volna. Viszont tetszett, de valahogy cikinek érzem arra kérni, hogy máskor is csinálja. Mondjuk kicsit hülyén éreztem magam, az igaz, és amikor én akartam neki, elhúzódott. Vélemény?
2009. márc. 22. 05:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lány vok. Én is szoktama pasimnak csinálni, imádja(mondjuk én is). Szerintem a párom nekem sem merte volna mondani,ha én nem kérdezem meg, hogy csinálhatom-e. Utána meg már ő kérte,hogy esetleg nem-e simiznám ott?Ez nekem csak jó volt,hogy ő kérte.Azóta is szereti.

Szerintem nyugodtan kérd meg. Ha már egyszer magától csinálta, akkor meg mégúgy fogja, ha te kéred.

És mondd el neki, hogy téged is felizgatna, ha te is ujjazhatnád ott. Esetleg próbáld ki úgy, hogy a punciját nyalogatod,közben simizod a végbélnyílását. Aztán a puncit megujjazod,majd szép lassan átcsusszan a másik lyukba.Én imádom így. Fenomenális érzés. A csajod is be fogja látni, ha megengedi.

2009. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves előző lány! El tudsz élvezni a popsidba dugott ujjtól? És nem érzed magad kínosan anális játszadozás után?
2009. márc. 24. 04:03
 13/14 anonim válasza:
ez velem is megtörtént, csak erre gyorsan bekövetkezett az erekcióm utána meg az ejakuláciom
2009. márc. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Biró Olivér válasza:
Szia olvastam,hogy lány vagy ,és írod szoktat csinálni a pasidnak ,mármint szoktad újjazni a seggét.Nagyon szeretném én is áttèlni ezt az érzést,de az én feleségem el zárkozik minden fajta ijen szextől.Szerettem nem akarom elhagyni,de jó lenne egy nő akivel ezeket és sok mást át élhetnék.Szóval ha annyagi támogatásért cserébe csinálnád nekem Úgy írj kérlek .Találkozunk Újpesten lakom te,mere?Érdekelne??
2023. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!