Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha szex során a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha szex során a lány megujjazza a fiút (fenékben)?

Figyelt kérdés
Új a csajom, és egyszer csinálta, magától, nekem eszembe nem jutott volna. Viszont tetszett, de valahogy cikinek érzem arra kérni, hogy máskor is csinálja. Mondjuk kicsit hülyén éreztem magam, az igaz, és amikor én akartam neki, elhúzódott. Vélemény?
2009. márc. 22. 05:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten benne vagytok, akkor nincs vele gond, csak kellő előkészületeket itt is kell alkalmazni.

De meg kellene már jegyezni: a gáz egy halmazállapot.

2009. márc. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha tetszett, akkor nincs baj. Szerintem nem ciki megkérni, hogy újra csinálja. Még örülni is fog, hogy tetszett neked ez a megoldás is.
2009. márc. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Egyet értek az előttem lévőkkel.Bár, beszéld meg vele, hogy ő miért nem akarja.
2009. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Ajj ! ez a "beszéld meg vele" ...mért kéne megbeszélni vele ??? ha nem szereti akkor nem szereti nem teljesen totál tökmindegy hogy miért nem? nem és nem .. ennyi !
2009. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmenyire sem gáz! Ha jó akkor csináljátok.


25/f

2009. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Én például nem engedem, hogy turkáljanak a seggemben... Sosem vonzott, nem is fog. Most az, hogy Neked jó, az a Te dolgod, ha megujjazott, akkor valószínű kérésre is meg fog. Nőknél nem gond a popsi :) Persze magánvélemény, de tartom :) 28/F
2009. márc. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi gond sincs. Nyugodtan kérd őt meg. Én is mondtam a páromnak, hogy szívesen csinálnám neki, de ő pl. nem akarta. Ízlések és pofonok. Ha tetszik nektek, ezzel semmi probléma nincs. Egyébként lehet, hogy ő élvezi, ha neked csinálhatja, de ő magának nem akarja vagy nem meri kipróbálni. Én pl. nem szeretném, de a páromnak szívesen csinálnám (lány vagyok).
2009. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát én nem hagynám az 100! :P


17/F

2009. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

A párod nagyon tudja mit akar, és hogy mi jó neked.

Azért ezzel óvatosan kell bánni, és nem árt, ha előtte megkérdezzük a srácot. Szerintem a férfiak többség, elborzadva elutasítja az ilyen jellegű közeledést. Azonban egy szenvedélyes szex közben valahogy minden más, az ember nem gondol bele, hogy jujj ez most milyen, hanem átadja magát az érzésnek. Ez teljesen jó így. Mikor együtt vagytok, akkor halkan súgd a fülébe te mit is szeretnél.


Azért arra is felhívnám a figyelmed, mikor megteszünk valakinek valamit, az egy felhívás, hogy mi is szeretnénk, ha a másik is csinálná nekünk. Nem tuti, de talán a barátnőd is szeretné, ha egy kicsit kényeztetnéd a popsiját.


Petranova

2009. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha mindketten akarjátok, nem gáz.
2009. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!