Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb idő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a legtöbb idő, amit szex nélkül töltöttetek? Hogyan viseltétek, mikor kezdett el hiányozni?

Figyelt kérdés
Szimpla kérdés,csak mert én 2 hete nem tudtam találkozni a barátommal (betegség miatt),és nagyon hiányzik ő is,és a szex is.Nem tudom mi lesz,ha több időt kell távol lennünk valaha :) Ti hogy vagytok ezzel?:)
2009. márc. 21. 23:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3 eve vagyok a parommal, vele vesztettem el a szuzessegem ugyh nem tudom 2 kapcsolat kozott h birnam de szerintem nem tul jol. igy par nap-1 het alatt mkepp megkivanom, a maximum 2 het volt azt hiszem.
2009. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2 hónap az előző kapcsolatom végén, amikor már falra másztam, attól is, ha csak hozzám akart érni :S Nem volt kellemes... Most már akkor nyafizok, ha kétnaponta nem lehet :)) Kettőnk közül én vagyok a kezdeményezőbb. De amúgy egy régebbi válaszolónak: egyáltalán nem normális ha egy férfi egy hónapja nem akar szexelni :S Biztos nincs valaki más a dologban....? Az én barátom nem mondhatni, hogy a legaktívabbak közé tartozik, majdnem mindig én kezdeményezek, kb fél éve nem elégítette ki önmagát, de ha mondjuk valamiért egy hétig távol vagyunk utána szabályosan leteper...
2009. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én 20 évig bírtam szex nélkül!:) Azóta pedig 10 nap volt..nagyon hosszú, borzalmas 10 nap :D
2009. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22 :) (év)
2009. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
1 hét. Mensi miatt, előtte meg beteg volt a párom. Mikor belegondoltam hogy már 1 hete nem voltunk együtt, majd' rosszul lettem :D:D:D Nekem már a 3 nap is sok, pedig mostanában sajnos egyre gyakoribb hogy csak 3 naponta csináljuk. Pedig én minden nap benne lennék...:(
2009. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
lassan 22 év:(
2009. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Eddig 42 nap :( Barátnőm külföldön van...

Bár az elejétől kezdve nem a szex hiánya ebben a legfőbb rossz, bár tény, hogy az is hiányzik nem kicsit. Mi lesz majd, ha hazajön... ;D

2009. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!