Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb idő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a legtöbb idő, amit szex nélkül töltöttetek? Hogyan viseltétek, mikor kezdett el hiányozni?

Figyelt kérdés
Szimpla kérdés,csak mert én 2 hete nem tudtam találkozni a barátommal (betegség miatt),és nagyon hiányzik ő is,és a szex is.Nem tudom mi lesz,ha több időt kell távol lennünk valaha :) Ti hogy vagytok ezzel?:)
2009. márc. 21. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem rég szakítottam, szal most döntöm a rekordomat ami 3 hét:) De igazából nem is hiányzik így.

A kapcsolat alatt talán egy hét max. 2hét volt ami szex nélkül telt. Az egy hetet bírtam, mert hétvégén "kiszexeltük" magunkat, ha pedig többet kellett várni, akkor kicsit jobban megismertem a kezemet:)

2009. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Qvasz ***** válasza:
61%
16 év. 0-16 éves koromig hihetetlen, de nem feküdtem le senkivel... Nem is tudom hogy birtam...
2009. márc. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
jelenleg 1 hónapja lassan szex nélkül és nagyon nehezen bírom, de már ha magamnak csinálom se enyhül a dolog. Már ott tartok, hogy a megcsaláson gondolkodom, de ahhoz meg nem lenne lelkiismeretem.
2009. márc. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak:A barátoddal miért nem megoldható a szex?
2009. márc. 22. 00:44
 5/17 anonim ***** válasza:
eszem nincs hozzá, hogy miért nem oldaható meg.. vmi kifogás mindig van. vagy suli miatt nem ér rá.. vagy nem jöhet el otthonról vagy ha nálam aludt túl fáradt volt hozzá.. kvv 1 alkalmat mikor nagyon kedve volt hozzá csak pont a legrosszabb passzban talált... és így nekem nem volt kedvem...
2009. márc. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha emiatt nincs szex,akkor nem lehet,hogy valami más baja van a párodnak?(Akár olyasmi,hogy megbántottad,vagy valami,ami történt mély nyomot hagyott benne,ilyenekre gondolok)
2009. márc. 22. 01:04
 7/17 anonim ***** válasza:
nem. ebben biztos vagyok. ő is hiányolja már de egyszerűen nem jutunk oda. én meg már nagyon kétségbe vagyok esve, nemtudom mit csináljak, a mostani hétége is már ki van lőve.. én meg már nagyon vágyo egy férfitestre..
2009. márc. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem 1 évig nem volt :)

Szakítottam a barátommal, azután a legközelebbi fiú akivel voltam a jelenlegi párom:)

2009. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
eddig 19 szexmentes év:)
2009. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18 év:)
2009. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!