Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiú vagyok,22 éves, és nemrég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok,22 éves, és nemrég vesztettem csak el a szüzességemet az új lakótársnőmmel. Úgy érzem most, mintha az életem első 22 évét elpazaroltam volna. Ez elmúlik majd?

Figyelt kérdés
Tényleg tök komolyan rosszul érzem magam emiatt, hogy csak most jött össze valakivel. :S Azóta sokszor csináljuk, ma is már 2x megvolt a kiscsaj, de úgy érzem be kell pótolnom minden elvesztegetett percet. Amúgy nagyon élvezzük mindketten.
2009. márc. 21. 21:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

élvezd csak az életet, még fiatal vagy de ne tekintsd ugy a csajokat mint vlmi játékszer...véleményem szerint a szex nagyon jo dolog de a szeretkezés még annál is jobb.

17L

2009. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Hát én remélem hogy az a világ már elmúlt, ahol az a ciki ha még valaki szűz :S Mert ez egy nagyon rossz felfogás szerintem, én pl. 20évesen veszítettem el, na bumm és akkor mi van? Nem éreztem azt hogy most valamiről lemaradtam volna, hogy eddig nem csináltam. De ha elfogatsz egy jó tanácsot, ne úgy fogd fel, hogy most már akkor csak a szex, semmi más, mert nagyon hamar egyedül találod magad, és hidd el hosszú távon nem jó ha csak a szexet keresed a nőkben, mert te most be akarod pótolni amit eddig kihagytál. Jó dolog a szex, de akkor a legjobb ha olyannal csinálod aki iránt érzel is valamit, ha nem, akkor az csak testiség és semmi más, ami idővel megöli a lelked. Csöpögős, de hidd el igaz. Amúgy hogy válaszoljak is a kérdésedre, hogy elmúlik e? Ez csak rajtad múlik, hogy túl tudod e tenni magad ezen, és tovább tudsz lépni. Ne ezen merengj, azt nézd mindig hogy most mi van, és mi lesz, a tegnap meg már múlt tudod :) 25/f
2009. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Semmi gond ezzel, én 21 voltam, mikor elvesztettem és szerelmes is. Aztán dobtak, azóta nem vagyok szerelmes, viszont tutkó az élet ;) Majd rájössz szépen, lassan :) Nem pazaroltál el semmit, csak kicsit később fogsz megállípodni... vagy nem, ez egyéntől függ. Én mondjuk nehezen tudnék, de ez nemcsak azért van, mert most "élek", hanem, mert a bizalom az majdnem nulla :) Szóval ne aggódj, és az előttem szólónak teljesen igaza van abban, hogy a szeretkezés sokkal jobb és bocsánat a kifejezésért, de eddig még sosem basztam, csak szexeltem ;)
2009. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, nem az előző, hanem az előtte lévő 17 éves leánynak volt igaza a szeretkezéses hozzászólásban :) Előző voltam - most már talán nem tévedek :) 28/F
2009. márc. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Elmúlik, de nem is kéne, hogy így érezd, én 21 voltam amikor először szexeltem, na és, nincs abban semmi. Haverom meg 23 volt.
2009. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt nem tom el fog- e múlni, csak az tudom hogy én 21 voltam mikor lefeküdtem a párommal, ez vol fél éve és még mindig csinálnám naponta többször, több helyen is, meg tombol bennem a kíváncsiság. A probléma az hogy míg nekem mindez még új, a párom viszont már kb 5 éve vesztette el, ő már túlvan ezen a korszakán amiben most én vagyok benne pár év késéssel, szal így kicsit kellemetlen. Azt mondja az extrém ötleteimre hogy már nem elég bevállalós hogy azokon a helyeke, szitukban csinálja, meg neki ritkábban is van rá igénye mint nekem, szal ez kicsit rossz, mert mondom akkor én kimaradok mindebből, csak mert ő már túlvan ezeken és nem újdonság neki? Hát nem tom, meglátjuk mi lesz...
2009. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Előzőnek: mi ez, galopp? Vagy akrobatikus rock'n'roll? Merthogy nem szerelem ebben a formában, az is tuti.
2009. márc. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mennyire volt tapasztalt a csaj? tudta, hogy ő veszi el neked?
2010. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!